خالص ارزش معاملات خرد (بورس و فرابورس) بالغ بر ۴۳۷۶ میلیارد تومان بود که نسبت به روز معاملاتی قبل، ۱۲ درصد کاهش داشت.

به گزارش بورس نیوز ، در حالیکه شاخص کل ۲ روز منفی و نزولی بود و طیف کثیری از فعالان بازار انتظار داشتند شاهد برگشت و تغییر روند بازار باشیم، ولی افت نماگر بازار ادامه نیافت و حتی در بازار امروز، شاهد تصرف مجدد کانال مهم ۴۱۰ هزار واحدی بودیم تا سهامداران و سرمایه گذاران در این بخش از فعالیت های اقتصادی، به همگان نشان دهند که بورس تهران مولفه ای نیست که به تلنگری، پایش بلغزد و سیر نزولی بپیماید؛ لذا از اقتدار و توان خرید بالای خریداران و سرمایه گذاران در این بازار، میتوان چنین استنباط کرد که رونق روزافزون بورس تهران تا مدت ها و شاید تا شب عید، استمرار یابد و دستیابی شاخص کل بهمراه بازیگرانش به ایستگاه های ۴۲۰ تا ۵۰۰ هزار واحدی در آینده نزدیک، چندان دور از ذهن نباشد.
البته در اینکه قیمت ها در بسیاری از نماد ها به حد اشباع و تشکیل حباب رسیده اند، شکی نیست، ولی این مسئله قابل تعمیم به کل بازار و ۶۱۲ شرکت فعال در بازار نیست.
با اینهمه، بسته به اینکه اخبار و تحولات سیاسی و اقتصادی در دو روز تعطیلی پیش رو، چه خواهد بود، وضعیت بازار شنبه هفته آتی مشخص خواهد شد و پیچیدگی های بورس تهران چنان زیاد و پیش بینی ها چندان سخت شده است که، کسی نمی داند که بازار فردا، منفی خواهد بود یا مثبت. قیمت ها ریزش خواهند داشت؟ و یا همچون دو سال اخیر (که شاهد رشد بی وقفه و معنادار بازار هستیم)، روند مثبت و رو به جلوی کنونی، ادامه دار خواهد بود.
بازار در آخرین روز معاملاتی «چهارشنبه»
منفی بافی و نزول شاخص کل، بیش از دو روز به طول نکشید و فعالان بازار با قدرت نقدینگی کافی و هنگفتی که وارد بازار کرده اند، بالاخره از عهده عرضه ها بر آمدند و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار