شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با اشاره به از سرگیری پروازهای تهرانوین از بیست وپنجم مردادماه امسال به صورت هفتگی، جزییات و شرایط پرواز به اتریش را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، روز گذشته هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" اعلام کرد که از تاریخ ۲۵ مردادماه سال جاری، براساس برنامه در روزهای شنبه هر هفته از تهران به فرودگاه وین پرواز می کند.
این پرواز در روزهای شنبه هر هفته، با شماره ۷۱۷ در ساعت ۸ و ۴۰ دقیقه بامداد فرودگاه امام خمینی (ره) ترک و در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه وین به زمین می نشیند. همچنین بازگشت این پرواز در همان روز، با شماره ۷۱۶ در ساعت ۱۱ و ۵۰ دقیقه به وقت محلی از فرودگاه وین پرواز می کند و در ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می شود.
حسین جهانی – مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) – در گفت وگو با ایسنا درباره شرایط و جزییات پرواز تهران – وین اظهار کرد: هموطنان برای خرید بلیت این پروازها می توانند به سایت https://ebooking.iranair.com مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ (دفتر فروش تلفنی "هما") تماس بگیرند.
وی ادامه داد: براساس اطلاعیه صادره از سوی سازمان هواپیمایی کشور اتریش، مسافران دارای پاسپورت و اقامت اتحادیه اروپا، ایسلند، نروژ، سوئیس و انگلستان، اقامت اتحادیه اروپا، ایسلند، نروژ، سوئیس، انگلستان، داشتن بلیت تایید شده هواپیما، قطار یا اتوبوس در ادامه مسیر به کشور صادرکننده کارت اقامت به صورت ترانزیتی می توانند مسافرت کنند.
مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اظهار کرد: همچنین مسافرانی که ویزای کار Business تایپ D، ویزای دانشجویی تایپ D اتریش، ویزای خانوادگی تایپ D اتریش برای پیوستن به خانواده و مسافران تزانزیت می توانند به وین پرواز کنند و در اطلاعیه صادر شده از سازمان هواپیمایی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار