به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
انوشیروان محسنی بندپی گفت: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی روز گذشته ۶۴۰ خودرو از ورودی های تهران برگشت داده شدند و حدود ۱۳۰ مغازه نیز که محدودیت ها را رعایت نکرده بودند، پلمب شدند.
پلیس راه حدود ۴۵۰ خودرو را برگشت داده است
او گفت: از صفر بامداد امروز نیز تاکنون فرماندهی پلیس راه تهران بزرگ در سه محور تحت پوشش حدود ۴۵۰ خودرو را برگشت داده است.
استاندار تهران افزود: همچنین نخستین بار امروز توقیف وسیله نقلیه داشتیم و علاوه بر جریمه امروز یک خودرو هم توقیف شد.
جلوگیری از دور زدن خودرو ها در اطراف پارک ها در روز طبیعت
درباره تمهیدات سیزده بدر (۱۳ فروردین) گفت: پیرو تصمیم ها و محدودیت های قبلی تمام مراکزی که احتمال جمع شدن افراد در آنجا ها وجود دارد مانند پارک ها، بوستان ها، کنار رودخانه ها، طبیعت و هر کجا که ممکن است افرادی در آنجا ها جمع شوند، اکیداَ ممنوع شده است و فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ، شرق و غرب استان تدابیری اتخاذ کرده اند که مانع ورود افراد به این مراکز شوند.
او گفت: در واقع هر جایی که احتمال تجمع افراد می رود، تحت کنترل قرار خواهد گرفت چرا که همه ما مکلف هستیم نسبت به قطع زنجیره این ویروس کرونا که عمده ترین و اثربخش ترین راه برای جلوگیری از این بیماری یا ویروس که قطع چرخه بیولوژیک آن است، کمک کنیم بنابراین حضور جمعی افراد در این مکان ها ممنوع است.
استاندار تهران گفت: توصیه و خواهش ما به همشهریان این است که در خانه بمانند و ناقل بیماری نباشند یا اینکه خودشان دچار مشکل نشوند، به همین دلیل در اجرای این مقررات و دستورالعملی که وضع شده بسیار جدی و مصر هستیم و با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار