بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: اگر تفکر بسیجی در کشور توسعه یابد، جامعه از هر نوع آسیبی مصون می شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی در خطبه های نمازجمعه بیرجند در مصلای المهدی (عج) افزود: اگر تفکر بسیجی در کشور توسعه یابد، هیچ دشمنی به سراغ کشور ما نمی آید.
وی اظهار داشت: هرچه برای ما از خوب و بد رخ می دهد نتیجه تدبیر یا بی تدبیری است که به ما بر می گردد و ما به عنوان اهل ایمان، ولایت و نفوذ غیرالهی را نباید بپذیریم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: روز اول با شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی آمدیم و این شعار به معنای قطع رابطه با جهان نیست بلکه به این معناست که با همه دنیا از موضع قدرت می توانیم رابطه برقرار کنیم چون به خود و خدای خود متکی هستیم.
وی افزود: نوعی بی تدبیری انجام شده که می خواهیم خود و جامعه خود را به کمک بیگانه اداره کنیم یعنی از دشمنان قسم خورده ای که لحظه ای از دشمنی با ما فروگذار نمی کنند تقاضای کمک داشته باشیم و به عنوان مثال از فرانسه بخواهیم که آب خوردن ما را هم تامین کند.
امام جمعه بیرجند بیان کرد: هرجا دشمنی علیه ما ایجاد شده، دست فرانسه هم در کار بوده، حالا با کمک اینها داخل کشور خود را بخواهیم بسازیم که برخلاف انقلاب اسلامی و افکار عمومی مردم ماست.
وی گفت: این تصور غلط که با برجام مشکلات رفع شده یا فضای مجازی را که ناموس اندیشه مسلمین است، در اختیار بیگانه بگذارند تا مشکلات کشور رفع شود یک سیاست باطل و خلاف سیاست اسلامی است.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: برای ملت ما فتنه ۹۶،۸۸،۷۸ و فتنه جاری را پیاده می کنند و باید بدانیم که هر روز فتنه وجود دارد، همه کشور ما در گذشته دست استعمار بود و ملت را تحقیر هم کردند و قانون کاپیتولاسیون نمونه آن بود.
وی افزود: صهیونیست ها در تعلیمات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار