حسینی برای سومین فصل پیاپی جام قهرمانی را بالای سر برد

ایرنا جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۱۹
تهران- ایرنا- سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس برای سومین فصل متوالی، جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر برد.

سید جلال حسینی در حالی امشب (پنج شنبه) 25 اردیبهشت جام قهرمانی لیگ برتر را به عنوان کایپتان سرخ پوشان بالای سر می برد که تا کنون هفت مرتبه در کسوت بازیکن و با تیم های مختلف، موفق به کسب قهرمانی لیگ شده است.
این بازیکن تا کنون سه مرتبه با پرسپولیس، سه مرتبه با سپاهان و یک مرتبه با سایپا قهرمانی لیگ برتر را تجربه کرده است.
بازیکنان پرسپولیس به مناسبت دوازدهمین قهرمانی این تیم در لیگ ایران، تی شرتی با همین مضمون بر تن کردند اما امید عالیشاه بر خلاف سایر بازیکنان، تی شرت سفیدی بر تن داشت.
رادوشویچ با پرچم کرواسی روی سکو رفت و شایان مصلح نیز پرچم قرمز رنگی که منقش به ذکر «یا رقیه» بود به جایگاه فراخوانده شد.
از جمله نکات جالب، پخش موسیقی محلی بوشهری بود.
ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ و عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر مدال های قهرمانی را به بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس اهدا کردند.
هنگامی که برانکو قصد داشت به سمت سکوی قهرمانی برود، بازیکنان و کادر فنی برای او یک تونل ایجاد و از او تجلیل کردند و در ادامه بازیکنان و کادر فنی، عکس یادگاری دسته جمعی انداختند.
سید جلال قصد داشت جام قهرمانی را از دست مسئولان دریافت کند اما یکی از هواداران به سمت او رفت و با در آغوش گرفتن کاپیتان پرسپولیس، در بالا بردن جام وقفه ایجاد کرد.
تیم فوتبال پرسپولیس در بازی امشب (پنج شنبه) 25 اردیبهشت مقابل پارس جنوبی جم، یک بر صفر به برتری رسید و با 61 امتیاز برای سومین مرتبه پیاپی قهرمان شد.
ورزشی*9104** 2024