نکونام: به چیزی که همه دنبال آن هستند، رسیدم

برترینها پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰:۳۲
جواد نکونام پس از تولد 39 سالگی اش گفت: به نظرم در فوتبال به هر چه خواستم رسیدم. تمام دنیا آرزو دارند تا در لالیگا بازی کنند و من این کار را انجام دادم.

ورزش سه: جواد نکونام پس از تولد 39 سالگی اش گفت: به نظرم در فوتبال به هر چه خواستم رسیدم. تمام دنیا آرزو دارند تا در لالیگا بازی کنند و من این کار را انجام دادم.
جواد نکونام در حاشیه تمرین فولاد گفت و گو اختصاصی با خبرنگار ما انجام داد. وی در خصوص شرایط تیمش گفت: خدا را شکر وضعیت تیم ما خوب است و تمرینات را دیروز شروع کردیم تا آماده بازی با ماشین سازی شویم. به غیر از بازیکنان تیم ملی امید، باقی نفرات ما هستند.
آنقدر استعداد در خوزستان است تا توانایی بازی در فولاد را داشته باشند. بازیکنان می دانند که هر کسی توانایی داشته باشد می تواند با ما کار کنند. دو بازیکن دیگر از ما می توانستند در این لیست باشند و امیدوارم در آینده دعوت شوند. نگاه من طوری است که بازیکنی خوب باشد می تواند بازی کند.
بازیکن امید و جوانان در تیمم زیاد دارم که می توانند بازی کنند و مطمئن باشید آینده برای آن ها است. امیدوارم نماینده های خوزستان از این به بعد بازیکن بیشتری در تیم ملی داشته باشند تا کارخانه بازیکن سازی فولاد در تمامی رده های ملی بیشترین سهم را داشته باشد.
وی در ادامه گفت: از تیم ما دو نفر شرایط ایده آل برای حضور در تیم ملی بزرگسالان را دارند. ولی نظر مربی تیم ملی محترم است و به آن احترام می گذاریم. بازیکنان ما باید آنقدر خوب باشند که مربی را وادار به دعوت از آن ها کنند.
نکونام در مورد بازی با کامبوج گفت: مثل همه بازی ها آرزوی موفقیت برای تیم ملی می کنم. امیدوارم در نهایت به جام جهانی صعود کنیم و نتایج خوبی در قطر به دست آوریم. این آرزوی قلبی من است و امیدوارم تیم ملی موفق باشد.
سرمربی فولاد پس از تولد 39 سالگی خود گفت: به نظرم در فوتبال به هر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار