"اصولگرایان به دلیل خرابکاری هایشان، در هر انتخابات اسم خود را عوض می کنند"

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی تاکید کرد: مردم باید به اصلاح طلب و اصولگرایی که سلامت دارد و کارآمد است و می تواند کار کند رای دهند. نباید انتخابات را حزبی کنیم طوری که هرکس هر جنس بنجلی را در لیست بگذارد و به مردم بدهد.

آفتاب نیوز :
حمیدرضا حاجی بابایی در گفت و گو با ایلنا در پاسخ به این سوال که راهبرد انتخاباتی اصولگرایان برای انتخابات مجلس یازدهم چگونه خواهد بود؟، گفت: انتخابات آینده باید بر مبنای انقلابی گری باشد. مردم ایران اگر می خواهند مشکل کشور حل شود باید بر مبنای کارآمدی، سلامت و عدالت افرادی را انتخاب کنند که از جنس خودشان باشند.
اصلا اصولگرا نمی شناسم
وی در پاسخ به این سوال که اصولگرایان چقدر توانسته اند این پیام ها را در ارتباط با مردم به آن ها منتقل کنند؟، اظهار کرد: من اصلا اصولگرا نمی شناسم. ما جبهه نیروهای انقلابی را می شناسیم. جبهه نیروهای انقلابی باید در کشور این مسیر را طی کنند، هر وقت طی نکردند ضربه خوردیم. 
فضای انتخابات را حزبی نکنیم که هرکس جنس بنجل خود را در لیست نگذارد
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: ما اصلا نباید (فضا را) اصولگرایی و اصلاح طلبی کنیم. مردم باید به اصلاح طلبی که سلامت دارد و کارآمد است و می تواند کار کند، رای دهند و به نیروهای دیگر و جبهه انقلابی هم که کارآمد و سلامت هستند و می توانند کار کنند رای دهند. نباید این قضیه را حزبی کنیم که هرکس ...

[ مشاهده متن کامل "اصولگرایان به دلیل خرابکاری هایشان، در هر انتخابات اسم خود را عوض می کنند" آفتاب نیوز ]

آخرین اخبار سیاسی