جانشین فرمانده سپاه ناحیه حضرت امیرالمومنین شهر کرمان از ارسال محموله کمک های مردمی توسط سپاه به مناطق سیل زده جنوب کرمان خبر داد.

حمیدرضا حسین خانی در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در راستای حمایت های همیشگی سپاه از مردم برای سیل زدگان جنوب استان خدماتی از همان روز اول بحران این منطقه در حال انجام است.
جانشین سپاه ناحیه حضرت امیرالمومنین کرمان ادامه داد: تا زمانی که استقرار آرامش و بازگشت زندگی مردم به شرایط عادی صورت گیرد، در خدمت مردم هستیم و هر چه در توان داریم به کار می بریم.
وی عنوان داشت: نزدیک به 100 میلیون ریال کمک نقدی تا کنون توسط پایگاه های مقاومت، حوزه ها، مجموعه بسیج اصناف، محلات، ادارات و... جمع آوری شده و یک کامیون روز گذشته با محموله آب معدنی، نان، کنسروجات، پمپ آبکش برای منازل و وسایل بهداشتی به ارزش تقریبا دو میلیارد ریال به منطقه ارسال شد.
حسین خانی تصریح کرد: این کمک ها در قرارگاهی که در جیرفت تشکیل شده با مدیریت سردار مطهری بین شهرستان های سیل زده توزیع می شود.
وی با بیان اینکه امروز یک کامیون کمک های بسیجیان به منطقه اعزام شد، افزود: فردا و پس فردا هم کمک ها ارسال می شود و تمام حوزه ها و پایگاه های مقاومت کمک های نقدی و غیرنقدی را جمع آوری می کنند.
جانشین سپاه ناحیه حضرت امیرالمونین کرمان متذکر شد: گروه های جهادی آماده هستند هر زمان اعلام نیاز شود در خط مقدم باشند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار