کارشناس فوتبال ایران اعتقاد دارد که تصمیم مالک باشگاه شهر خودرو برای سپردن هدایت تیمش به مهدی رحمتی درست بوده است.

علی لطیفی، کارشناس فوتبال درباره بازی شهرخودرو با شباب الاهلی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: واقعیت این است که الاهلی برتر از شهرخودرو بود و موقعیت های بیشتری داشت. نمی توانیم بگوییم که بازی به صورت مطلق در اختیار الاهلی بود. الاهلی مهره های خطرناک تری داشت و وقتی صاحب توپ می شد خطرناک بودند. شهرخودرو بیشتر به دنبال این بود که خطا بگیرد و روی ضربات ایستگاهی موقعیت ایجاد کنند. در نیمه اول الاهلی موقعیت های بیشتری داشت که با بی دقتی مهاجمانش از دست رفت.
او ادامه داد: در نیمه دوم حدود ۱۵ دقیقه شهرخودرو بهتر بود و دو موقعیت خوب هم خلق کردند اما زور بردن نداشت و صرفا به دنبال اتفاقات بود تا به گل برسد. الاهلی حساب شده بازی کرد. به خاطر نتیجه بازی نیست که می گویم الاهلی تیم برتر بود، این را بر اساس نوع فوتبالش می گویم. سه امتیاز حق الاهلی بود و می توانست بیشتر از یک گل بزند.
لطیفی اضافه کرد: شهرخودرو نسبت به بازی قبلی با اعتماد به نفس بیشتر و جسورتر بازی کرد اما بی برنامه بود و به دنبال اتفاقات بود و نه کار تاکتیکی. البته نمی توانیم رحمتی و کادر فنی و بازیکنان را نقد کنیم چون این کادر فنی به تازگی به این تیم آمده و در عرصه مربیگری تجربه زیادی ندارد. وقتی یک تیم مربی با تجربه دارد می تواند کمک حال تیم شود. مهدی رحمتی، محمد نوازی و علی سامره در بالاترین سطح ایران و آسیا فوتبال بازی کرده اند و شرایط و فشارهای درون زمین را درک می کنند اما هرگز روی نیمکت تجربه لازم را ندارند و به مشکل می خورند، برعکس مربی الاهلی که تجربه خیلی بیشتری نسبت به کادر شهرخودرو داشت.
او افزود: در شرایط برابر و پایاپای دو تیم چیزی که می تواند عامل موفقیت یک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار