استاندار قم گفت: همراهی مردم و مسئولان زمینه ساز موفقیت های بیشماری در مدیریت کرونا شده است، به طوری که در قم در وضعیت زرد قرار داریم و امید است به زودی به وضعیت سفید و سبز برسیم.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، بهرام سرمست صبح امروز در مراسم تودیع و معرفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در سالن کرامت استانداری اظهار داشت: سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، نقطه عطف تاریخ انقلاب است و در این روز ملت ایران در مقابل تجاوزات بعثی ها ایستادگی کرده و توانستند تجاوزات مرزی را پس بگیرند و تمامیت ارضی را حفظ کنند.
وی با بیان اینکه امنیت و سلامت دو نعمت بزرگی است که با تلاش فراوان حفظ می شود افزود: مردم کشور ما در مقابله با کرونا در صحنه حاضر بودند و به همراه کادر درمانی و مدافعان سلامت همچون روزهای دفاع مقدس جان فشانی کردند.
استاندار قم تصریح کرد: امروز در دنیا ایران به عنوان یک الگو مطرح شناخته می شود و ستاد ملی مبارزه با کرونا و ستادهای استانی و به ویژه قم فعالانه و آگاهانه به میدان آمدند و هیچ گونه کمبودی را احساس نکردیم و تاب آوری نظام سلامت و تاب آوری اجتماعی را حفظ کردیم که همراهی مردم و مسئولان زمینه ساز موفقیت های بیشماری در مدیریت کرونا شد، به طوری که در قم در وضعیت زرد قرار داریم و امید است به زودی به وضعیت سفید و سبز برسیم.
وی با تأکید بر اینکه قم در ارزیابی های انجام شده در مدیریت بحران موفقیت خوبی داشته است و رتبه نخست کشوری را در مبارزه با کرونا از آن خود کرده است، خاطرنشان کرد: قدم های آگاهانه و خیرخواهانه زیادی در این راه برداشته شد و در ماه مبارک رمضان نیز مردم در مواسات و همدلی اقدامات ارزشمندی داشته اند.
خدمات اتوبوسرانی قم از 10 خرداد با 7 خط از سرگرفته می شود
تودیع و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر قم به روایت تصویر
معاون رئیس جمهور در قم: لازمه رشد و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری