آمد وشد خودرو ها هم اکنون در جاده های هراز و چالوس سنگین است و این دو مسیر ساعت ۱۶ برای روان سازی یکطرفه می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، رییس پلیس راه مازندران گفت:با نزدیک شدن به ساعات پایانی تعطیلات چند روزه و آغاز زمان برگشت مسافران، ترافیک در تمامی جاده های مازندران سنگین و پرحجم است.
سرهنگ قدمی افزود: ترافیک هم اکنون در جاده هراز محدوده تونل سپاه صد یا تونل اول به طول ۶ کیلومتر و جاده لاریجان محدوده شنگلده به طول ۸۰۰ کیلومتر سنگین است.
او با بیان اینکه آمد و شد خودرو ها در جاده چالوس هم به کندی صورت می گیرد، گفت: هم اکنون ترافیک در جاده کندوان محدوده مرزن آباد به طول ۴ کیلومتر سنگین و مابقی این مسیر نیمه سنگین است.
سرهنگ قدمی افزود: هم اکنون امد وشد خودرو ها در جاده های سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری پرحجم و روان است.
یکطرفه شدن جاده چالوس و هراز با تاخیر
رییس پلیس راه مازندران به اعمال محدودیت ترافیکی جاده های چالوس و هراز اشاره کرد و گفت: آمد وشد خودرو ها از ساعت ۱۳ امروز از رودهن به آب اسک محدوده مشاء و از کرج به مرزن آباد در استان البرز ممنوع شده است.
او با بیان اینکه یکطرفه شدن جاده چالوس و هراز عصر امروز به دلیل تخلیه بار ترافیکی محور البرز با اندکی تاخیر اعمال می شود، افزود:تردد خودرو ها از مرزن آباد به کرج و از آب اسک به رودهن ساعت ۱۷ امروز تا ساعت ۲۴ امشب یکطرفه می شود.
سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد همه تریلر ها به استثنای تریلر های حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت صبح امروز از مسیر شمال به جنوب محور سوادکوه و جاده هراز ممنوع شد ه است واین محدودیت تردد تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد.
رئیس پلیس راه مازندران افزود:آمد وشد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار