فرمانده سپاه حضرت محمدرسول الله(ص) گفت: من به غیزانیه رفتم و دیدم جوانان بسیجی بودند که 60 روز در هوای بسیار گرم خوزستان کار کردند تا به غیزانیه آب رسانی کنند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا ، سردار محمد یزدی، با اشاره به همراهی و همگامی نیروی انتظامی و سپاه واینکه سپاه و نیروی انتظامی در کنار هم امنیت پایداری را رقم زده اند و محصول همکاری سپاه و نیروی انتظامی ارتقا امنیت است، گفت: امروز در آستانه چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی مشاهده می کنیم که چگونه انقلاب اسلامی از عاشورا نشات گرفته است.
او افزود: در گام دوم انقلاب وقتی به دفاع مقدس نگاه می کنیم مشاهده می کنیم آنچه که می تواند موتور محرکه جامعه ما شود این است که در صحنه علم و فناوری وقتی جوانان ما دشمنان را انگشت به دهان می گذارند مشاهده می کنیم که به تاسی از مرحوم شهید حسن تهرانی مقدم که دوران دفاع مقدس را درک کرده بود و توانست ما را از تحریم ها به جایی برساند که امروز سلاح صادر می کنیم
این فرمانده ارشد سپاه با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس ما تحریم بودیم و سیم خاردار نیز به ما نمی دادند و در آن زمان حتی نمی توانستیم کلاشینکف بسازیم اما امروز موشک های ماهواره بر را ساخته ایم.
سردار یزدی بیان کرد: ما در دوران دفاع مقدس مشاهده می کردیم که مردم چگونه به یکدیگر کمک می کردند و با وجود اینکه توان اقتصادی ضعیفی داشتند اما به جبهه های دفاع مقدس کمک می کردند.
فرمانده سپاه حضرت محمدرسول الله ادامه داد: من به غیزانیه رفتم و دیدم جوانان بسیجی بودند که ۶۰ روز در هوای بسیار گرم خوزستان کار کردند تا به غیزانیه آب رسانی کنند. این جوانان از سراسر کشور آمده بودند تا مشکل آب غیزانیه را حل کنند. در دوران دفاع مقدس نیز زمانی که کردستان و کرمانشاه و ایلام و خوزستان مورد حمله قرار گرفته بود جوانان از سراسر کشور به این استان ها آمدند تا از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار