سال ۲۰۱۹، سالی پربار برای طرفداران فیلم های اکشن بود؛ از اکشن های شرقی گرفته تا جدیدترین فیلم جان کلود ون دام و کیانو ریوز. در این مقاله بهترین فیلم های اکشن ۲۰۱۹ را معرفی کرده ایم.

ژانر اکشن، یکی از پرطرفدارترین ژانرها در بین سینمادوستان محسوب می شود. در سال های اخیر، سرمایه ی هالیوود بیشتر معطوف به ساخت فیلم های ابرقهرمانی و فانتزی شده است و کمتر پیش می آید که فیلمی اکشن مانند اکشن های اواسط دهه ۹۰ میلادی با بازی هنرپیشگان قهاری همچون بروس ویلیس و مل گیبسون روی پرده نقره ای اکران شود. با وجود این، کماکان در گوشه و کنار هنر هفتم، هستند فیلم های اکشنی که با وفاداری مطلق به اکشن های هیجان انگیز قدیمی ساخته شوند؛ هرچند که باید برای پیداکردن این فیلم ها، کمی از هالیوود فاصله بگیریم و به سمت شبکه های استریمینگ، سینمای شرق و فیلم هایی برویم که مستقیم سر از شبکه سینمای خانگی در می آورند. 
به دلیل جذابیت بالای این فیلم ها و پرطرفداربودن  فیلم اکشن ، در این مقاله تصمیم گرفتیم بهترین فیلم های اکشن ۲۰۱۹ را که تا به اینجای سال اکران شده اند، معرفی کنیم؛ فیلم هایی که برای مدت تقریبا ۲ ساعت، بیننده را غرق در خود می کنند و با انواع و اقسام هنرهای رزمی، اسلحه های گوناگون و صحنه های هیجان انگیز، مخاطب را به وجد می آورند. فیلم هایی که معمولا پیرنگ داستانی آن ها با واژه «انتقام» گره خورده است. داستان هایی که گویی تنها وظیفه شان، دادن انگیزه ای به قهرمان شان برای ترسیم صحنه های شلوغ زدوخورد است.
آلیتا: فرشته جنگ Alita: Battle Angel
کارگردان: رابرت رودریگز
بازیگران: روزا سالازار، کریستف والتز، ماهرشالا علی
امتیاز راتن تومیتوز: ۶۰
امتیاز آی ام دی بی: ۷/۴
«آلیتا: فرشته جنگ» به تهیه کندگی جیمز کامرون و کارگردانی رابرت رودریگز نزدیک ترین چیزی است که از زمانِ «آواتار» تاکنون، شبیه به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار