دبیر هیئت جود آذربایجان غربی گفت: مسابقات جودو قهرمانی بزرگ سالان کشور در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.

- اخبار استانها -
حمید حافظی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه ، با اشاره به برگزاری مسابقات جودو قهرمانی بزرگ سالان کشور در ارومیه اظهار داشت: این دوره از مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان از تاریخ بیست و پنجم آذر ماه 98 تا سی ام این ماه برگزار می شود.
وی با بیان این که این میزبانی نخستین بار در ارومیه اتفاق می افتد خاطر نشان کرد: بیش از 400 جودوکار در قالب 32 تیم از تمامی استان های کشورمان در سالن شش هزاری نفری غدیر ارومیه با یکدیگر رقابت می کنند.
دبیر هیئت جود آذربایجان غربی با اشاره به اهدای مدال و جام قهرمانی به تیم های برتر در این دوره از مسابقات از سوی فدراسیون جودو گفت: آذربایجان غربی با دو تیم کامل 9 نفری در این دوره از مسابقات خودنمایی می کند.
وی با اشاره به انتخاب نفرات تیم های استان یادآور شد: جودوکاران هر دو تیم در طول مسابقات استانی و انتخابی که برگزار شده منتخب شده اند.
وحدانی، مربی تیم نوجوانان جودو شد
بربط: پیشنهاد فعالیت در کشتی را داشتم اما عاشق جودو هستم
رضایی: تعلیق جودو مشکلی برای پارالمپیک ایجاد نمی کند/ به فدراسیون ها درباره چگونگی برگزاری اردوها هشدار داده ایم
حافظی در پاسخ به سؤالی مبنی بر مهم ترین برنامه های اجرایی هیئت جودو آذربایجان غربی در طول سال 98 بیان کرد: میزبانی از اردوی تیم ملی جوانان، برگزاری مسابقات در تمام رده های سنی، برگزاری لیگ نونهالان و بزرگ سالان به طور همزمان، اختصاص زمین برای احداث آکادمی جودو در ارومیه و چندین برنامه دیگر جزو اجرائیات مهم تاکنون بوده است.
وی با اشاره به درخشش ورزشکاران استان در میادین کشوری عنوان کرد: کسب مقام سومی در المپیاد کشوری و کسب ...

سرخط اخبار