دورهمی در غار، افطار با شهدا

فارس نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸
این آخر هفته می توانید بچه ها را به طبیعت گردی ببرید. با ماجرای حارث در تالار وحدت همراه شوید یا در کهف الشهدا، افطار را مهمان شهدا باشید.

گروه تفریح و نشاط؛ سمیه دهقان زاده: آخر هفته پیش رو آخرین هفته اردیبهشت است و پر از مناسبت. از رسیدن به پایان اولین دهه ماه مبارک رمضان و رحلت حضرت خدیجه (س) گرفته تا روز جهانی خانواده و روز گرامیداشت فردوسی، مناسبت و تقارن است که ریخته در دل پنج شنبه و جمعه ای که چند قدم بیشتر با ما فاصله ندارد. و می دانید حسن این همه یکی شدن چه زمانی بیشتر و جذاب تر نمود می کند؟ بله درست است! وقتی که چند ساعتی از این تقارن ها را با با هم بودن تان پر کنید. در این میان تعطیلی آخر هفته و ساعات کمتر کاری-در ماه مبارک- هم دیگر همه چیز را جور کرده و بهانه ای نیست. البته می دانیم بی شک برنامه هایی برای این ایام خاص دارید اما ما هم پیشنهادهایی داریم برای دورهمی های رمضانی تان که خواندنش خالی از لطف نخواهد بود.
تالار آبی و این باستان شناسان کوچک
این روزها، کوچک های جمع تان امتحان های شان تمام شده و مدام از شما می خواهند گردشی و گشت و گذاری برای شان تدارک ببینید؟ شما هم دل دل می کنید بین پارک و شهربازی کدام را انتخاب کنید که هم بیشتر خوش بگذرد و هم خیلی سخت نباشد؟ خب چرا بچه های خانواده را به یک مهاجرت معکوس و طبیعت گردی خاص دعوت نمی کنید؟
می گویید کجا؟ همین نزدیکی. کافیست زمانی که کمی سرحال تر بودید و قند خون تان خیلی پایین نیامده بوده از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ عصر همراه بچه ها خود را به میدان شهید باهنر (نیاوران) برسانید و بعد از آن به تالار آبی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران بروید.
به تالار آبی که برسید دست ساخته ها و تجربیات کودکان در فضای باستان شناسی در قالبی متفاوت پیش روی شماست.
در اینجا کوچک ترهای خانواده می توانند در توری آموزشی یاد ...