اعتمادآنلاین| «مطرب»، «زیر نظر»، «جهان با من برقص» و دیگر فیلم های در حال اکران این روزهای سینمای ایران در هفته هایی که گذشت اوضاع چندان خوبی را در گیشه تجربه نکردند.
چند روز تعطیلی سینماها از یک سو و رویدادهای چند وقت اخیر که اجازه تبلیغات مناسب را از صاحبان فیلم ها گرفته بود از دلایلی است که فروش فیلم های روی پرده را کاهش داده است. این کاهش اما تغییری در صدر جدول فروش ایجاد نکرده.
جایی که «مطرب» ده هفته است آن را در اختیار دارد و اکران کمدی های دیگر هم نتوانسته لطمه ای به این جایگاه وارد کند.
رقابت تنگاتنگ صدر جدولی ها حوالی یک میلیارد تومان
نمایش پرویز پرستویی در قامت یک مطرب به نظر می رسد آنقدر جذاب است که «مطرب» را حالا به یکی از پرفروش ترین های سینمای ایران تبدیل کرده است. ده هفته اکران و رقم کلی فروش 33/5میلیارد تومان و بیش از 2میلیون و 872هزار مخاطب آخرین ساخته مصطفی کیایی را به پرفروش ترین فیلم سال تبدیل کرده است. «مطرب» در هفته ای که گذشت هم بیش از یک میلیارد و 157میلیون تومان فروش را روانه گیشه ها کرد.
دومین فیلم پرفروش هفته گذشته «زیر نظر» به کارگردانی مجید صالحی بود که زوج رضا عطاران و امیر جعفری را به عنوان بازیگران اصلی در اختیار دارد و رقابتی نزدیک با فیلم اول «مطرب» و فیلم سوم «جهان با من برقص» دارد. «زیر نظر» در هفته ای که گذشت حدود یک میلیارد و 100میلیون تومان فروش داشت.
«جهان با من برقص» سومین فیلم جدول فروش سینماهای کشور است. اولین تجربه کارگردانی سروش صحت در سینما با بازیگران مطرحی مثل علی مصفا، پژمان جمشیدی، هانیه توسلی، جواد عزتی و ... فیلمی که یک مهمانی که برگزاری آن بهانه ای خاص و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری