ربیعی گفت: رئیس جمهور امروز اعلام کردند سفرهای جدید و خروج از شهرها ممنوع است و آیین نامه خروج از شهرها به زودی تصویب و اعلام می شود.

- اخبار سیاسی -
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم ، علی ربیعی، سخنگوی هیئت دولت، صبح امروز در حاشیه نشست هیئت دولت، با بیان اینکه ما موج اول شیوع کرونا را کنترل کردیم و در برخی شهرها ورودی و خروجی بیماران ما به یک تعادلی رسیده و تخت خالی هم داریم، گفت: این نشان دهنده کنترل بیماری است اما ممکن است موج جدید بیماری داشته باشیم.
وی افزود: متأسفانه برخی هموطنان به توصیه های بهداشتی توجه نکردند و ممکن است سطح تماس بیشتری داشته باشند و موج دوم بیماری شیوع پیدا کند.
روحانی: با کمبود تخت و پزشک مواجه نیستیم/ طرح جدید کرونایی دولت برای سخت گیری در آمدوشد امروز ابلاغ می شود
وزارت جهاد کشاورزی به روحانی قول احیای مرغِ لاین ایرانی را داد
ربیعی تصریح کرد: امروز رییس جمهور در جلسه دولت، ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان کرونا، بویژه خانواده کادر بهداشت و درمان، بر اساس گزارش وزیر بهداشت از شیوع بیماری و با توجه به کنترل موج اول وبرای پیشگیری از موج جدید شیوع، ابلاغ کرد سفرهای جدید ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می شود. 
وی افزود: از مسافران تقاضا می شود سفر خود را مدیریت نموده و زودتر به شهرهای خود برگردند. همچنین با دستور رییس جمهور در جلسه امروز دولت علاوه بر تعطیلی ادارات که روال آن اعلام شده است فعالیتها در حوزه کسب و کار مگر در موارد حساس و روزمره مردم تا پانزدهم فروردین محدود می شود. 
سخنگوی دولت با بیان اینکه هیچ مشکلی درتامین مایحتاج روزانه مردم نیست و تمامی فروشگاه های تامین مایحتاج عمومی 24 ساعته باز خواهند بود، اظهار داشت: افرادی که براساس طرح غربالگری ابتلای آنها به کرونامشخص شده است موظف به تبعیت از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار