به زودی هزاران آزمایش خانگی ۱۵ دقیقه ای برای بررسی ابتلا به کرونا توسط آمازون به مردم در انگلستان تحویل داده می شود. این آزمایش ها را می توان در هنگام قرنطینه خانگی با علائم ابتلا یا در بازار خریداری کرد. طبق گزارش سازمان بهداشت عمومی انگلیس (PHE)این اقدامی است که می تواند زندگی بسیاری از افراد را به حالت عادی که پیش از دوران قرنطینه وجود داشت برگرداند.

انتخاب: به زودی هزاران کیت آزمایش خانگی ۱۵ دقیقه ای برای بررسی ابتلا به کرونا توسط آمازون به مردم در انگلستان تحویل داده می شود. طبق گزارش سازمان بهداشت عمومی انگلیس (PHE)این اقدامی است که می تواند زندگی بسیاری از افراد را به حالت عادی که پیش از دوران قرنطینه وجود داشت برگرداند.
به نقل از گاردین، پروفسور شارون پیکوک، مدیر سرویس ملی عفونت در PHE، به نمایندگان کمیته علوم و فناوری پارلمان انگلیس گفت که آزمایش گسترده در انگلیس تا هفته آینده امکان پذیر است.
این کیت ها به نظر می رسد مانند کیت های تست حاملگی عمل می کند. شما با انگشت زدن روی کیت و گرفتن قطره ای خون، و تجزیه و تحلیل آن توسط متوجه می شوید که بالاخره به کرونا مبتلا هستید یا نه.
قرار است این دستگاه ابتدا در آکسفورد برای اطمینان از عملکرد آن مورد بررسی قرار بگیرد و دانشمندان امیدوارند که این محصول در آکسفورد اعتبار سنجی شود.
پیکوک گفت: این اتفاق طی هفته جاری رخ خواهد داد و سپس برای آزمایش کارمندان اداره مراقبت های بهداشتی و همچنین عموم مردم در دسترس خواهد بود. وی گفت: «چندین میلیون تست برای استفاده خریداری شده است. این ها محصولاتی کاملاً جدید هستند.»
آزمایش خانگی جمعی کرونا در انگلیس در عرض چند روز در دسترس خواهد بود / آزمایشی که باید این هفته اعتبار سنجی شود و سپس در اختیار کارکنان بهداشت و درمان و عموم قرار می گیرد
نمودار رشد ابتلا به کرونا در انگلیس
آمازون موافقت خود را برای توزیع این کیت ها اعلام کرده است و کیت ها نیز در مراکز معتبر به فروش می رسد. پیکوک در پاسخ به این سؤال که آیا کیت ها در روز های آتی با قیمت مناسب در دسترس خواهند بود، گفت: «بله، کاملاً. اگر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار