سرمربی تیم فوتبال ناپولی از دغدغه هایش برای مصاف سخت با یوونتوس در هفته بیست و یکم سری A سخن گفت.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، جنارو گتوسو، سرمربی تیم فوتبال ناپولی فردا شب (یکشنبه) سخت ترین آزمون خود از زمان قبول هدایت این تیم را تجربه خواهد کرد که آن میزبانی از یوونتوس، صدرنشین جدول رده بندی سری A در هفته بیست و یکم این رقابت هاست.
گتوسو که تیمش از کسب پیروزی خانگی مقابل لاتزیو در جام حذفی ایتالیا روحیه گرفته است، در نشست خبری پیش از دیدار با یوونتوس گفت: بازی مقابل یوونتوس اهمیت فراوانی دارد، چون ما می خواهیم روندی را که با پیروزی مقابل لاتزیو آغاز کرده ایم، ادامه دهیم. با این حال آماده کردن تیم برای مصاف با یوونتوس آدم را دچار سردرد می کند، چون آنها تیمی هستند که واقعاً خوب فوتبال بازی می کنند و قهرمانان فراوانی در ترکیب شان دارند. تأثیری که مائوریتزیو ساری بر عملکرد یوونتوس گذاشته کاملاً مشهود است. انتظار دارم هواداران فراوانی به ورزشگاه بیایند تا ما را برای ارائه یک عملکرد فوق العاده ترغیب کنند. اینکه ما در سن پائولو بازی می کنیم، بسیار مهم است. بازی در خانه به ما کمک می کند.
بازی فردا شب نخستین بازگشت مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس به سن پائولو پس از جدایی اش از ناپولی در تابستان سال 2018 است. او سه فصل هدایت آبی پوشان شهر ناپل را برعهده داشت و این تیم را به یکی از مدعیان جدی قهرمانی در سری A تبدیل کرد، هرچند به دلیل اختلاف پیدا کردن با مالک باشگاه به چلسی رفت و پس از یک فصل به یوونتوس پیوست.
گتوسو درباره ساری هم اظهار کرد: ساری در حال حاضر یکی از بهترین مربیان دنیاست. او دو سه سال پیش هم جزو بهترین ها بود. من برای او احترام قائلم. گاهی اوقات من از ایده های او برای بازی تیمم الگوبرداری می کنم، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار