ساعت 24-سریال ناپدید شدن جوان ها همچنان ادامه دارد. معین شریفی و محسن محروقی؛ حالا هم دانیال یزدانی در این لیست قرار گرفته. لیستی که معمای آن تا به امروز حل نشده است. پازل گمشده ای که نه امدادگران، نه پلیس و نه خانواده های گمشدگان نتوانسته اند آن را حل کنند.

پنج ماه از ناپدید شدن محسن محروقی، 68 روز از گم شدن معین شریفی و حالا نیز 14 روز از ناپدید شدن مرموز دانیال یزدانی می گذرد. مردان جوانی که داستان سرنوشت آنها عجیب به نظر می رسد. آنهایی که در یک روز و ساعت مشخص رفتند و دیگر بازنگشتند. نه از محسن رد و نشانی است و نه از معین. حتی یک سرنخ هم وجود ندارد.
خانواده هایشان در این روزهای کرونایی در تکاپو هستند. مادران، چشم انتظار یک خبر مانده اند. مظنونان یک به یک احضار می شوند و هیچ نتیجه ای به دست نمی آید. معین شریفی در جنگل های کردکوی و محسن محروقی نیز در کارخانه ای در پردیس ناپدید شد. خانواده های محروقی و شریفی و حالا یزدانی روزگار سختی را می گذرانند.
روزگار سخت خانواده یزدانی
دانیال هم به لیست گمشده های مرموز اضافه شده؛ گمشده ای که هیچ نشانی از او نیست. معمای ناپدید شدن دانیال از روز 19 آبان ماه آغاز شد. او به دماوند رفت. یک قرار کاری با یکی از همکارانش؛ 14 روز از آن دوشنبه نحس گذشته ولی هیچ نشانی از این مرد 37ساله نیست. مردی که به گفته خانواده اش مهربان بود و با هیچ کس اختلافی نداشت. دانیال به تازگی شرکتش را تأسیس کرده بود. شادی وصف نشدنی برای ادامه زندگی داشت، اما هیچ کس نمی داند که دانیال چه شد. الان کجاست. اصلا زنده است یا نه. معمای ناپدید شدن دانیال حالا خانواده اش را از پا درآورده. پسر مجردی که با هیچ کس هم اختلافی نداشت. بنیامین برادر کوچکتر دانیال است. او که هنوز از این اتفاق شوکه است نمی تواند حدس بزند که چه اتفاقی برای تنها برادرش رخ داده است. او با صدایی لرزان ماجرای این اتفاق پیچیده را برای «شهروند» روایت می کند:
دانیال دقیقا چه روزی و چه ساعتی ناپدید شد؟
روز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار