آغاز همایش بزرگ «من هم یک سپاهی ام» در دانشگاه آزاد اسلامی

فارس نیوز دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲
همایش بزرگ «من هم یک سپاهی ام» به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در سازمان مرکزی این دانشگاه آغاز شد.

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس،  همایش بزرگ «من هم یک سپاهی ام» به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در سازمان مرکزی این دانشگاه آغاز شد.
بنابراین گزارش این همایش در واکنش به اقدام اخیر آمریکا درخصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با حضور علی اکبر ولایتی رییس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولان و اساتید دانشگاه آزاد در سالن شهید مطهری سازمان مرکزی این دانشگاه در حال برگزاری است.
* اعلام حمایت خانواده دانشگاه آزاد از سپاه پاسداران 
سیدمحمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد درباره هدف از برگزاری این همایش گفت: هدف از برگزاری این مراسم اعلام حمایت خانواده دانشگاه آزاد اسلامی از رکن رکین انقلاب یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
هاشمی در ادامه ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند سپاه در 40 سال گذشته افزود: این که آمریکا از سپاه عصبانی باشد، طبیعی است.اقدام ترامپ علیه سپاه اقدامی خصمانه، جنون آمیز و برخلاف قوانین بین المللی بود.
وی تصریح کرد: دشمنان اذعان دارند تا سپاه وجود دارد نمی توان انقلاب اسلامی را ساقط کرد، با این حال کاش دولتمردان ما بیشتر متوجه رفتارهای خود بودند. 
مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد تاکید کرد: دانشگاهیان همواره از سپاه پاسداران حمایت کرده و قدردان خدمات ارزشمندی که تاکنون سپاه داشته هستند.
* سپاه نبود استقلال کشور از بین می رفت
محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هم که با لباس سپاه به همایش «من هم یک سپاهی ام» آمده بود با اشاره به 40 سالگی انقلاب اسلامی گفت: آمریکا خودش را داعیهدار جهان و تمدن غرب می داند و ...