هر قدر به زمان برگزاری جلسه انضباطی محمود فکری نزدیک تر می شویم، حمایت باشگاه از سرمربی خود افزایش پیدا می کند و قرار است هنگام برپایی نشست مذکور واحد حقوقی استقلال به صورت تمام قد کنار فکری بماند.

به گزارش  ایران پژواک ، پس از اتفاقاتی که در پایان جدال مقابل فولاد خوزستان رخ داده و فیلمی که از محمود فکری در فضای مجازی منتشر شد، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرمربی استقلال را احضار کرده و ظاهراً طبق برنامه محمود فکری باید روز دوشنبه یعنی یک روز قبل از جدال با پیکان در این کمیته حاضر شده و بابت آن ماجرا توضیح بدهد.
دقیقاً از اولین ساعاتی که تصویر مورد نظر در فضای مجازی منتشر شد، مقامات باشگاه استقلال موضع گرفتند و مدعی شدند به هیچ عنوان اتفاق مذکور را تأیید نمی کنند ولی اصلاً همین طوری نیست که دست روی دست بگذارند و اجازه بدهند همه چیز گردن استقلال بیفتد و فولادی ها با وجود تمام اقداماتی که انجام دادند، از گزند هر گونه محرومیتی مصون بمانند. حالا هر قدر به زمان برگزاری جلسه انضباطی فکری نزدیک تر می شویم، حمایت باشگاه از سرمربی خود افزایش پیدا می کند و قرار است هنگام برپایی نشست مذکور واحد حقوقی استقلال به صورت تمام قد کنار فکری بماند.
لایحه دفاعیه و حضور وکیل 
مقامات باشگاه استقلال تأکید می کنند جدا از تهیه لایحه دفاعیه، حتماً یک وکیل مجرب نیز به نمایندگی از این باشگاه محمود فکری را در جریان جلسه کمیته انضباطی همراهی خواهد کرد. این طور که برخی مسئولان باشگاه روز گذشته به ما می گفتند، عزم استقلال برای دفاع از محمود فکری کاملاً جدی بوده و حتماً علاوه بر تهیه لایحه، وکیل باشگاه را نیز همراه با سرمربی خود به کمیته انضباطی می فرستند مگر اینکه فکری بنا بر دلایلی باشگاه را مجاب کند که دلش می خواهد به تنهایی در جلسه مذکور حاضر شود.
مثل کوه 
باشگاه استقلال تأکید دارد در چنین شرایطی تحت هیچ شرایطی سرمربی خود را تنها نمی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار