فرماندار دنا از مردم خواست در خانه بمانند و برای 13 به در برنامه ریزی نکنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سی سخت در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شرایط سخت گیرانه در شهرستان دنا اعمال خواهد شد.
فرماندار دنا گفت: شیوع ویروس کرونا به دلیل عدم رعایت تعدادی از شهروندان در مرحله حساسی قرار گرفته که به شدت سلامت و جان مردم را تهدید می کند بنابراین جای تأمل نیست و از امورز شرایط سخت تری را اعمال خواهیم کرد.
نماینده عالی دولت در دنا گفت: با توجه به تصمیمات ستاد ملی کرونا از روز پنج شنبه مورخ 7 فروردین شرایط سخت گیرانه برای ورود و خروج تمامی وسایل نقلیه، از جمله جریمه و توقیف وسایل نقلیه ای که ساکن نیستند اعمال خواهد شد.
پناهی گفت: برنامه ریزی اساسی برای کنترل ویروس کرونا در شهرستان انجام گرفته که خوشبختانه شهروندان همراهی مطلوبی داشته اند اما متاسفانه عده ای رعایت نکرده و باعث بروز مشکلاتی شده اند.
پناهی در ادامه خاطرنشان کرد: شهروندان برای 13 به در خود برنامه ریزی نکنند چرا که به جهت جلوگیری از اجتماعات همه راههای منتهی به این مناطق مسدود خواهد شد.
وی گفت: انتظار داریم همه مردم فهیم شهرستان دنا به کمپین در خانه می مانیم بپیوندند و با رعایت نکات کامل بهداشتی فردی و خانوادگی و حضور پیدا نکردن در شهر و اجتماعات باعث شوند زنجیره ویروس مهلک کرونا قطع گردد تا آرامش و خوشبختی به جامعه باز گردد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار