مردم درگیرسختی معیشت و گرانی دولت دنبال فرستادن زنان به ورزشگاه مردان!

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳
درحالی که این روزها رسیدگی به گرانی معیشت و مشکلات اقتصادی کشور مطالبه اصلی مردم از دولت است، دولتمردان اما ظاهراً ترجیح شان پرداختن به مسائل فرعی و حاشیه ای نظیر فرستادن زنان به ورزشگاه است.

به گزارش مشرق ، نشست هیئت دولت با حضور رئیس جمهور و اعضاء کابینه روز گذشته در حالی برگزار شد که موضوع حضور زنان در ورزشگاه این بار به بهانه ماجرای خودسوزی دختر هوادار یکی از تیم های فوتبال تهرانی به مسئله محوری و اصلی دولتمردان تبدیل شد. به نحوی که رئیس جمهور، رئیس دفتر رئیس جمهور، معاون حقوقی رئیس جمهور و سخنگوی دولت به صورت جداگانه و به تفصیل از مطالبه زنان برای حضور در ورزشگاه ها سخن گفتند.
بیشتر بخوانید:
نکته قابل تأمل اینکه هر کدام از این سه اعضای کابینه دولت تدبیر و امید متناقض با دیگری این مسئله را تحلیل کردند! امری که نشان می دهد که در دولت حتی در موضوع حضور زنان در ورزشگاه ها نیز تصمیم واحد و نگاه کارشناسی وجود ندارد.
حجت الاسلام روحانی در جلسه هیئت دولت ضمن اشاره تلویحی به این ماجرا گفت: اقشار مختلف مردم اعم از زنان و کارگران هر مشکلی که به ذهن شان می آید و احساس می کنند که حقوق شان مراعات نمی شود، راه اصلی برای کسب حق خودشان انتخابات است.
باید در انتخابات دیدگاه های خود را اعلام کنند و افرادی را انتخاب کنند که حقوق شان را سریع تر و زودتر به دست شان برسانند و غیراز این هیچ راه دیگری وجود ندارد.
وی همچنین افزود: نباید برخی از تندروی ها و مسیرهای غیردقیق که مردم را آزار می دهد در جامعه اجازه بروز پیدا کند، چرا که مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند و نباید اجازه داد که بر اساس بی دقتی ها غصه جدیدی بر مردم وارد شود.
دولت موافق حضور زنان در ورزشگاه هاست
پس از این اظهارات رئیس جمهور، موضوع حضور زنان در ورزشگاه به بهانه ماجرای خودسوزی یک دختر هوادار فوتبال به عنوان اولین سؤال از سخنگوی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار