تهران- ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: پاسخ به موقع مستلزم داشتن قدرت است که امروز جمهوری اسلامی تمام مولفه های قدرت و اراده لازم برای پاسخ به هر متجاوزی را دارا است و هر تهدیدی را در هر سطح با تسلیحات دفاعی باکیفیت پاسخ خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، «امیر سرتیپ حاتمی» این اظهارات را روز پنجشنبه و در نخستین همایش استاندارد کیفیت نیروهای مسلح و رونمایی از تندیس و جایزه سال کیفیت نیروهای مسلح عنوان کرد و افزود: در وزارت دفاع همواره بر رعایت الزامات استانداردها تاکید داشته و داریم و تلاش کردیم متناسب با استانداردهای تدوین شده بومی و مورد نیاز نیروهای مسلح، تسلیحات دفاعی و خدمات خود را به بهترین نحو ممکن طراحی، تولید و ارائه کنیم.
وی با گرامی داشت یاد و نام شهدا به ویژه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: انسجام ملی، وحدت و اقتدار در صحنه های بین المللی ره آورد وجود حاج قاسم برای نظام اسلامی بود و سیلی سخت نیروهای مسلح در هدف قرار دادن پایگاه آمریکایی ها در بالاترین سطح استانداردها به لحاظ زمانی، کیفیت و دقت نقطه زنی موشک ها انجام شد که اثر این سیلی ملت ایران در تاریخ ماندگار خواهد ماند.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اضافه می کند که پاسخ به اقدامات آمریکا مطالبه و درخواست عمومی ملت ایران بود و چنانچه به این اقدام وقیحانه پاسخ داده نمی شد، دشمن رویکرد جنایتکارانه خود را تکرار می کرد.
امیر سرتیپ حاتمی اظهار داشت: جمهوری اسلامی همواره خود را برای مقابله با هرگونه تهدیدات احتمالی آماده کرده است و با رعایت هر چه بیشتر الزامات استانداردی و بهبود کیفیت در همه زمینه ها، باید از سطح آمادگی قابل قبول برخوردار باشیم.
امیر سرتیپ آشتیانی: ابعاد سقوط هواپیمای اوکراین بررسی می شود
جانشین ستادکل نیروهای مسلح لزوم بهره گیری از نیروهای متخصص نیروهای مسلح را یکی از کاربردهای ضروری ارتقای استانداردسازی در وزارت دفاع عنوان کرد و خدامحوری و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار