اعتمادآنلاین| علاءالدین بروجردی، در واکنش به تهدید اخیر ترامپ به حمله نظامی به ایران، گفت: رجزخوانی های ترامپ در منطقه تازگی ندارد.
آمریکا تمام تلاش خود برای ایجاد بی ثباتی در منطقه را انجام داد
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: ترامپ که از آغاز دوره ریاست جمهوری، شخصیت نامتعادلی را از خود در داخل آمریکا و خارج از این کشور و در عرصه بین الملل بروز داده، مجموعه ای از تناقض ها و مواضع غیرمتعادل است.
وی در ادامه با بیان اینکه ترامپ و آمریکایی ها به خوبی می دانند که هیچ اقدامی در سوریه و عراق برای پاکسازی داعش انجام ندادند، عنوان کرد: آمریکا از تمام ظرفیت های خود و هم پیمانان مرتجع منطقه ای استفاده کرد تا حاکمیت تروریست های داعش را در منطقه تثبیت کند.
بروجردی ادامه داد: در نهایت پروژه تقویت تروریست ها در منطقه برای ایجاد ناامنی، به طور کامل شکست خورد و اکنون آمریکایی ها به خوبی می دانند که سهم جمهوری اسلامی ایران در شکست آمریکا در این پروژه ها به چه میزان است.
این عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دهم در ادامه با تأکید بر اینکه مجموعه هیأت حاکمه آمریکا هیچ گاه دست به این حماقت بزرگ تاریخی نخواهد زد، اظهار داشت: قطعا هرگونه اقدام نظامی علیه ایران، پاسخی بسیار فراگیرتر از مرزهای جمهوری اسلامی ایران را برای آنها به دنبال خواهد داشت.
کوچک ترین اقدام نظامی علیه ایران، پشیمانی سختی برای آمریکا در پی خواهد داشت
وی افزود: آمریکا در صورت ذره ای اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی به سختی پشیمان و بسیاری از منافع نامشروع آنها در منطقه، دچار آسیب های جبران ناپذیری خواهد شد.
عضو کمیسیون امنیت ...

سرخط اخبار