تنها تفریح این روزهای تعطیلات عید و ماندن های خانگی دورهمی های خانوادگی است در این گزارش به ارائه پیشنهاداتی از سرگرمی های خانوادگی پرداخته ایم تا جمع این روزهایمان لذت بخش شود.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، نوروز ۹۹ با سال های دیگر فرق می کند؛ تقریباً در آستانه نفس های آخر زمستان بود که ویروس مرموز چینی پایش به ایران باز شد و همه را خانه نشین کرد. طبیعی است که برای جلوگیری از گسترش بیماری و شیوع آن دیگر خبری از مسافرت های نوروزی نیست، اما کسی نمی تواند ما ایرانی ها را از دورهم نشینی منع کند و شاید این روزها تنها تفریح ما کنارهم قرار گرفتن و پر کردن ایام تعطیلات است البته این نکته را فراموش نکنید هرچه جمعیت تان برای دورهمی ها کمتر باشد بهتر است و رعایت نکات بهداشتی را نیز در دورهمی ها فراموش نکنید.
در این گزارش نمی خواهیم توصیه های بهداشتی را برای شما داشته باشیم بلکه می خواهیم پیشنهاداتی دهیم تا بتوانید کنار اعضای خانواده اوقات خوشی را سپری کنید اگر شما هم از اخبار این روزها خسته شده اید و می خواهید کمی آرامش داشته باشید و ایده ای در ذهن ندارید ما به شما بازی های دسته جمعی خانوادگی ساده ای را پیشنهاد می کنیم که علاوه بر سرگرمی خود و میهمانانتان برای مدت کوتاهی از تمام اخبار مربوط به این ویروس دور می شوید.
اسم روی پیشانی
این بازی نوعی ۲۰ سوالی جمعی است؛ در این بازی هر بار یک نفر از جمع انتخاب می شود سوژه بازی با اجماع روی او اسم می گذارند و می چسبانند روی پیشانی است. فرد مذکور آنقدر سوال می پرسد که اسم نوشته شده را حدس بزند.
پانتومیم
بازی پانتومیم یکی از بازی هایی است که پر طرفدار است. نحوه بازی به این صورت است که به دو گروه تقسم شوید. بعد از یارکشی، یکی از گروه ها یک نفر از تیم حریف را انتخاب و کلمه مورد نظرش را به او می گوید تا او به اعضای گروه خودش بفهماند، گروه اول چه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار