۵۰ اصولگرا در خراسان رضوی آماده حضور در انتخابات مجلس هستند

قدس آنلاین شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳
عضو هیات رئیسه جبهه پیروان امام راحل و رهبری در خراسان رضوی گفت: بین ۵۰ تا ۶۰ نفر از چهره های شاخص اصولگرا در این استان جزو افرادی هستند که خود را در سبد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی عرضه کرده و در محافل مختلف نیز حضور خود را برای انتخابات اعلام کرده اند.

به گزارش قدس انلاین، سید جواد رضویان اظهار کرد: بین ۵۰ تا ۶۰ نفر از چهره های شاخص اصولگرا در استان خراسان رضوی جزو افرادی هستند که خود را در سبد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی عرضه کرده و در محافل مختلف نیز حضور خود را برای انتخابات اعلام کرده اند. برخی از این افراد پیشتر جزو نمایندگان مجلس شورای اسلامی بوده اند، یا هم اینک در زمره نمایندگان مجلس هستند و یا اینکه از نامزدهای دوره های پیشین انتخابات مجلس بوده اما رای کافی کسب نکرده بودند.
وی ادامه داد: شائبه حضور برخی از اصولگرایان مانند آقای قالیباف در انتخابات مجلس شورای اسلامی وجود دارد. به این معنا که آنان از برخی افراد یا جریانها برای حضور در انتخابات حمایت می کنند اما حضور خود را در انتخابات نفی نمی کنند.  عضو هیات رئیسه جبهه پیروان امام راحل و رهبری در خراسان رضوی گفت: در مجموع هنوز به طور دقیق مشخص نیست چه کسانی از طیف اصولگرایان این استان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور می یابند لذا این جبهه دو اقدام را در دست انجام دارد. وی به اقدام نخست جبهه پیروان امام راحل و رهبری اشاره و بیان کرد: به کسانی که گمان می رود حضورشان در مجلس شورای اسلامی مفید است، توصیه می کنیم در انتخابات شرکت کنند.  رضویان افزود: اقدام دوم جبهه پیروان امام راحل و رهبری در خراسان رضوی رصد افرادی است که در معرض ورود به انتخابات هستند یا تصمیم به حضور در انتخابات دارند. با آنان نشست آشنایی برگزار می کنیم تا با دیدگاههایشان آشنا شویم و پس از بررسی در مقطعی که لازم است از آنان حمایت کنیم. وی ادامه داد: اینکه جبهه در مورد افراد نهایی شرکت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار