فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: نیروی زمینی سپاه برای مقابله با گسترش ویروس کرونا تمام تجهیزات خود را به میدان آورد و تجهیزات مورد نیاز را طراحی و تولید کرد.
به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه صبح امروز (پنجشنبه) در حاشیه رزمایش سراسری دفاع بیولوژیکی و عملیات پاکسازی محیطی سپاه در جمع خبرنگاران، گفت: برای مقابله با ویروس کرونا در دو بعد پاکسازی و درمان وارد شده ایم.
وی در همین راستا افزود: همه ظرفیت های بهداشت و درمان اعم از واحدهای جنگ نوین و واحدهای دیگری که تغییر کاربری دادند، برای پاکسازی محیط استفاده کردیم.
فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: برخی از تجهیزات و امکاناتی که نیاز بود با توجه به تجارب قبلی مان، برای مقابله با ویروس کرونا توسعه داده و آن را ساختیم و ۲۹ اسفند آن را رونمایی کردیم.
سردار پاکپور گفت: در بعد بهداشت و درمان هم با توجه به ظرفیت های بسیار خوبی که در نیروی زمینی سپاه وجود دارد و امکانات و تجارب زیادی که در احداث بیمارستان های سیار دراختیار داریم و از ۱۱ سال پیش بر تجارب قبلی مان افزوده ایم و از آنها در مواقع بحرانی و مناطقی که حوادث غیرمترقبه در آنها رخ داده است احداث کرده ایم، توانستیم امکانات بهداری و بیمارستان های سیار خود را به کار گرفته و از این توان ظرفیت و زیرساخت استفاده کنیم.
فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: کمبودهای خود را برای توسعه بیمارستان های سیار در طول سالهای اخیر برطرف کرده ایم و تلاش کردیم تا کل نیازهای وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا داشتند را پاسخ دهیم.
وی افزود: نیروی زمینی سپاه در حوزه بهداشت و درمان به هرگونه نیاز و درخواست دستگاه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار