یک متخصص طب سنتی گفت: در طب نوین و طب سنتی که با یکدیگر تلفیق شده اند از تمام چهار عنصر اصلی استفاده می شود و می توان با عسل درمانی با کرونا مقابله کرد.

محمد مهدی صادقی در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری آنا در مورد درمان بیماری های تنفسی با عسل اظهار کرد: به طور کلی در روش درمانی طب نوین با عسل درمانی، غذاها را بر سه قسمت تقسیم کرده ایم که شامل شفابخش، غذابخش و ضرربخش می شود که شفابخش ها را از آیات قرآن جستجو کردیم.
وی افزود: غذاهای شفابخش که شامل آب، شیر و آب میوه ها و عسل می شود از مهمترین عناصر درمان بوده که در برخی از سوره های قرآن به آن اشاره شده و این پژوهش نزدیک به بیست سال طول کشیده است.
متخصص طب سنتی گفت: در شفابخش ها برای متابولیسم بدن طی 10 روز زمان لازم داریم تا بدن به صورت کامل به سلامت برسد، یعنی فرد با هر دارویی و هر مریضی می تواند از این سیستم درمانی استفاده کند.
صادقی ادامه داد: در روش درمانی ما، فرد باید در 48 ساعت اول، مواد لازم و اولیه بدن را با مایعات تامین کند که بیشتر روی شیر و آب میوه ها مختلف تاکید داریم؛ همچنین عسل هم باید جزو مکمل های مصرفی باشد تا سیستم ایمنی بدن تقویت شود.
متخصص طب سنتی با اشاره به ظهور طب نو در کشور گفت: در طب نوین و طب سنتی که با یکدیگر تلفیق شده اند از تمام چهار عنصر اصلی استفاده می شود؛ همچنین می توان برای مریضی هایی مانند دیابت و کسانی که مشکل قندی دارند نیز از این طب استفاده کرد.
وی گفت: تاکنون 120 نفر که مبتلا به کرونا بودند با توجه به اصول این طب درمان شدند و امیدوارم با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی مختلف این روش درمانی گسترش یابد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار