اینکه نمایندگان مجلس یازدهم به دنبال آن باشند که در مجلس دهم چه گذشته و چه لوایحی تصویب شده است تا آنها را لغو کنند بیشتر جنبه خبرسازی و روزمرگی دارد.

گروه سیاسی جهان نیوز : جعفرزاده ایمن آبادی، رئیس فراکسیون مستقلان(!) مجلس دهم که پس از ردصلاحیت برای انتخابات مجلس یازدهم گفته بود «به ما ظلم شد و نتوانستیم در مجلس جدید حضور داشته باشیم!» این بار و در گفتگو با یکی از روزنامه های اصلاح طلب پیشنهاد آغاز خانه تکانی در ساختارهای سیاسی کشور را داده است. این چهره حامی دولت و نزدیک به لاریجانی همچنین به نمایندگان مجلس یازدهم پیشنهاد داده است که در دام روزمرگی نیفتند و به مصوبات مجلس دهم کاری نداشته باشند!
به گزارش جهان نیوز ، بخش های مهم اظهارات جعفرزاده را در ادامه خواهید خواند:
*ما به یک خانه تکانی بزرگ نیاز داریم. ما باید از اصلاح قانون اساسی و اصلاح ساختارهای کشور آغاز کنیم و این ساختارها را متناسب با وضعیت امروز جامعه به روزرسانی کنیم. باید در این زمینه جرأت و جسارت داشته باشیم.
*مجلس یازدهم به جای شعار دادن باید به دنبال خانه تکانی اساسی باشد. در این مسأله که پارلمان در ایران نیاز به پوست اندازی دارد، شکی وجود ندارد، حتی اگر آقای لاریجانی نیز همچنان رئیس مجلس بود هم باید این اتفاق رخ می داد.
*نمایندگان باید تصمیم بگیرند که دو مجلس در کشور داشته باشیم و در کنار مجلس شورای اسلامی، مجلس سنا نیز تشکیل شود.
*اینکه نمایندگان مجلس یازدهم به دنبال آن باشند که در مجلس دهم چه گذشته و چه لوایحی تصویب شده است تا آنها را لغو کنند بیشتر جنبه خبرسازی و روزمرگی دارد و نتیجه ای برای کشور به همراه نخواهد داشت. نمایندگان جدید باید این نکته را در نظر داشته باشند که خیلی زود دیر خواهد شد و خیلی زود باید درباره عملکرد خود به مردم گزارش بدهند.
بیشتر بخوانید:
پناهیان دنبال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار