تهران- ایرنا- پیشکسوت پرسپولیس گفت: آرمان رمضانی در حد و اندازه های پرسپولیس نیست و به نظرم من یحیی گل محمدی باید اطمینان بیشتری به مهدی عبدی کند که در این مدت توانایی های فنی اش را اثبات کرده است.

«سهراب انتظاری» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: پرسپولیس نتوانست در بازی مقابل الدحیل نمایش نه چندان خوبی را به اجرا بگذارد و در نهایت با یک گل شکست خورد.
وی افزود: اینکه پرسپولیس نتوانست بازی خوب و جذابی را انجام دهد به عوامل مختلف همچون فرسایشی شدن لیگ و عدم هماهنگی میان بازیکنان اشاره کرد.
پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: انتظار از بازیکنان جدید پرسپولیس زیاد است و همه توقع دارند آنها مهره های تاثیرگذاری برای قرمزپوشان تهرانی باشند.
انتظاری تصریح کرد: آرمان رمضانی در حد و اندازه های پرسپولیس نیست و به نظرم من یحیی گل محمدی باید اطمینان بیشتری به مهدی عبدی کند که در این مدت توانایی های فنی اش را اثبات کرده است.
وی تاکید کرد: بازیکنان پرسپولیس در بازی مقابل الدحیل اشتباهات زیادی در خطوط مختلف زمین داشتند و نتوانستند فضاسازی و یا موقعیت های خوبی خلق کنند.
بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: کار پرسپولیس برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا سخت تر شده اما امیدوارم آنها بتوانند با شکست دادن الشارجه به حضورشان در مهم ترین و معتبرترین تورنمنت باشگاهی قاره آسیا ادامه دهند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار