گروه استان ها-نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه معجزات و کرامات امام رضا(ع) باور مشترک اهل سنت و تشیع است، گفت: دهه کرامت بهترین فرصت برای خنثی سازی توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی است.

- اخبار استانها -
ماموستا فایق رستمی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج ، با بیان اینکه دهه کرامت و ولادت اسوه اخلاق و ادب و عرفان و معنویت امام رضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت معصومه(س) را صمیمانه به تمام مسلمانان و پیروان خط معنویت تبریک عرض می کنم؛ اظهار داشت: دهه کرامت یک رویداد بسیار مهم و فرصتی برای تقویت وحدت شیعه و سنی و خنثی سازی توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه مسئله ولادت امامان به راستی با معنویت و عرفان، خداوند با چشم احترام به آنها نگاه می کند، افزود: پیامبر بزرگ اسلام(س) درباره صالحان و مردان بزرگ همچون امام رضا(ع) که اهل تقوا، علم و معنویت عرفان هستند، بسیار سخنان و احادیث فرموده و امروزه کسانی که به اهل بیت رسول الله(ص) و امامان و اولیا محبت داشته، در روز قیامت رفیق آن جماعت خواهند شد.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: طبق حدیث رسول اکرم(ص) در هر جلسه و مجلسی که نام مردان و صالحان به ویژه اهل بیت رسول خدا(ص) برده می شود، خیر، برکت و رحمت وارد و زیاد شده، چراکه این بزرگمردان سرچشمه پاکی، محبت و معنویت هستند.
دهه کرامت|عالم برجسته اهل سنت: زبان از وصف عظمت و کرامت امام رضا(ع) قاصر است
دهه کرامت|عالم برجسته اهل سنت: امام رضا(ع) محور وحدت مسلمانان شیعه و سنی جهان اسلام است
وی با بیان اینکه رسول خدا به امت و بندگان خود توصیه کرده که همواره فرزندان خود را به ابراز محبت و ارادت به اهل بیت(ع) آموزش دهید؛ خاطرنشان کرد: امام شافعی بارها در مورد جایگاه و عظیمت اهل بیت رسول خدا(ص) فرموده هر کس که بر اهل بیت(ع) صلوات ندهد، نمازش درست نیست.
ماموستا رستمی ...

سرخط اخبار