گلایه اینستاگرامی محمد معتمدی از خاتمی/ مافیای موسیقی در لوای دولت اصلاحات شما تشکیل شد

فارس نیوز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷
محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی امروز در صفحه اینستاگرام خود از خاتمی رئیس جمهور اسبق گلایه و انتقاد کرد و ماجرای «مافیای موسیقی اش» را به دوران او نسبت داد.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس، محمد معتمدی هم چون بسیاری از هنرمندان و مشاهیر، نا امیدی خود از خاتمی و آثار و تبعات سیاست های او عنوان کرد. این خواننده موسیقی ایرانی امروز در صفحه اینستاگرام خود از خاتمی رئیس جمهور اسبق گلایه و انتقاد کرد و ماجرای «مافیای موسیقی اش» را به دوران او نسبت داد.
معتمدی در اینستاگرامش نوشت :
سید بزرگوار سلام عرض شد
با اینکه خیلی محترم و دوست داشتنی هستید ولی به جدّت قسم هزار بار دیگر هم تکرار کنی من یکی هرگز دیگر تکرار نخواهم کرد. ای کاش سال ۷۶ که روی دوچرخه با سریش عکست را به دیوار می چسباندیم می دانستین که زیر آن عبای زیبای یزدی و در لوای دولت اصلاحات شما چه مافیایی در موسیقی قرار است تشکیل شود.
با هزار مشقّت برای خود طناب دار می بافتیم!
پی نوشت: بنده در آخرین انتخابات، از هیچ کاندیدایی حمایت نکردم.
این در حالیست که محمد معتمدی از سال گذشته بحث مافیای موسیقی را پیش کشیده است. ابتدا چنین تصور می شد که منظور از مافیا، یک تشکیلات یا عده ای از افراد سودجو باشند لیکن این خواننده موسیقی ایرانی در اظهارات متعدد بعدی خود قضیه را تا حدودی شفاف تر کرد و بر وجود یک نفر واحد و مشخص به عنوان مافیای موسیقی تاکید کرد.
جدیدترین مورد بحث شخص مافیای موسیقی ایران را معتمدی دیروز سه شنبه ۲۱ خردادماه در نشست کنسرت خیریه ای که برای کمک به سیل زدگان لرستان در ساختمان اتاق بازرگانی حضور یافته بود، تکرار کرد و در جواب خبرنگارانی که خواهان اعلام نام این مافیا از زبان او شدند، گفت: صرفا به این دلیل که ذکر نام این فرد شکایت و مراجعه به جلسات متعدد دادگاه را درپی دارد و من واقعا تمام وقتم را برای ...

سرخط اخبار