مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ادامه راه شهدای والامقام در پیروی از ولایت فقیه معنی پیدا می کند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، حجت الاسلام نجات فیاضی بعد از ظهر امروز در یادواره شهدای والامقام شهرستان نیر اظهار داشت: ادامه راه شهدای والامقام در پیروی از ولایت فقیه معنی پیدا می کند و وظیفه ما بعد از شهدا قدم نهادن در راه شهدای والامقام است.
وی با اشاره به این که پیام شهدای والامقام برای ما این است که مرد عمل باشیم افزود: باید به وظیفه و رسالت خود که خدمتگزاری به مردم است عمل کرده و در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گام برداریم تا بتوانیم در این زمینه به وظایف خود عمل کرده و راه شهیدان را به شکل شایسته ادامه دهیم.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: مقام والا و منزلت شهدای گرانقدر نشان دهنده اهمیت ادامه دادن راه شهدا و پیروی از وصایای آن عزیزان است که باید در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گام نهاده و ادامه دهنده راه آنان باشیم.
فرمانده سپاه کرمان: پیروی از ولایت فقیه دشمنان نظام را ناکام و درمانده کرده است
همدان| دشمن برای تخریب نظام اسلامی ولایت فقیه را نشانه گرفته است
کلید واقعی برطرف کردن مشکلات کشور تبعیت از ولایت فقیه است
فیاضی تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت طلبی یکی از بزرگ ترین سرمایه های جمهوری اسلامی ایران است که به همین منظور ما هم باید آرمان های والای شهیدان را حفظ کنیم و با عزت و سربلندی راه آنان را ادامه دهیم چرا که اقتدار امروز ایران اسلامی را وامدار خون شهدای این مرز و بوم هستیم که از جان و مال و فرزندان خود گذشتند.
وی بیان کرد: یاد و خاطره شهدای والامقام هیچ گاه نباید کمرنگ و فراموش شود و در این زمینه رسالتی خطیر و حساس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار