پرویز مظلومی: ناراحتی من از مجیدی باعث نمی شود از تیم امید حمایت نکنم/ قبل از دربی با استراماچونی جلسه داریم

عصر ایران چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
خیلی خوشحالم که روزبه به استقلال برگشته و او می تواند به تیم کمک کند. تمام هدف ما از صحبت کردن در مورد استقلال، ساختن تیمی باقدرت است. ما نگران هواداران هستیم و همه هدف ما حمایت از استقلال است

پرویز مظلومی، سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: قرار شده جلسه ای با استراماچونی پیش از دربی داشته باشیم تا با او در مورد مسائل مختلفی صحبت کنیم.
پرویز مظلومی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص اینکه شنیده شده قرار است جلسه ای با آندره آ استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال داشته باشد اظهار داشت: قرار شده جلسه ای با استراماچونی پیش از دربی داشته باشیم تا با او در مورد مسائل مختلفی صحبت کنیم تا مشکلی پیش نیاید.
وی در مورد بازگشت روزبه چشمی به استقلال گفت: خیلی خوشحالم که روزبه به استقلال برگشته و او می تواند به تیم کمک کند. تمام هدف ما از صحبت کردن در مورد استقلال، ساختن تیمی باقدرت است. ما نگران هواداران هستیم و همه هدف ما حمایت از استقلال است. همه حرف ما حرف هواداران است. این باشگاه برای مردم است و امثال من و دیگران آمدیم و رفتیم، ولی این هواداران و نام باشگاه هستند که می مانند.
سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال ادامه داد: فرقی نمی کند تیم توسط چه کسی هدایت و مدیریت می شود، در هر صورت هدف ما حمایت از تیم است و دنبال کارشکنی نیستیم. فتحی زحمت زیادی برای استقلال کشیده و او دوست من است، اما نباید به تنهایی تصمیم بگیرد و باید از اطرافیانش در امور مشورت بگیرد.
مظلومی در واکنش به اینکه برخی با حمایت او وارد این باشگاه شدند، اما بعد علیه وی موضع گرفتند، تصریح کرد: ایرادی ندارد. اگر از کسی حمایت کردیم و او را آوردیم به خاطر این بود که می دانستیم می تواند به استقلال کمک کند. این وظیفه ما است حالا اگر آن ها بی معرفت هستند به خودشان مربوط است.
وی در مورد اینکه نظرش درباره حضور فرهاد مجیدی و حضورش در تیم امید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار