آی اسپورت - به لطف اعجاز مدیریتی مسوولان سابق پرسپولیس، سرمربی قهرمان نیم فصل از جمع سرخپوشان جدا شد و طی اتفاقی نادر در تاریخ فوتبال کشور، کادرفنی تیم صدرنشین تغییر کرد. به این ترتیب گابریل کالدرون که این شب ها یادش در سریال پایتخت زنده شده از سمتش کنار رفت و یحیی گل محمدی جای او را گرفت. یحیی هم البته جزو مربیان خوب و موفق ایرانی است، اما به هر حال باید صبور بود و نتیجه دومین حضور او در پرسپولیس را دید.
بحث فنی جداست، اما از نظر شخصیتی به نظر می رسد این دو مربی سیاست کاملا متفاوتی در قبال بازیکنان شان دارند. گابریل کالدرون در تمرینات و نیز مصاحبه ها نسبت به شاگردانش بسیار سختگیر بود. او شخصا در تک تک آیتم های تمرینی حاضر می شد و بازیکنان کم کار را جریمه می کرد. کالدرون که عقیده داشت باید با غرور ناشی از قهرمانی های پیاپی مبارزه کند، در مصاحبه ها هم از خجالت بازیکنان خطاکار و سهل انگار درمی آمد که شاید آشکارترین نمونه از این دست مربوط به اظهارات تند او بعد از پنالتی چیپ و از دست رفته علیپور برابر ماشین سازی می شد؛ مصاحبه ای که مهاجم پرسپولیس می گوید پشت فرمان ماشین به خاطر شنیدنش به گریه افتاد!
رویه یحیی اما کاملا متفاوت است و او در دور جدید حضورش روی نیمکت پرسپولیس طرح رفاقت با بازیکنان را ریخته. گل محمدی در این مدت به دفعات مصاحبه کرده و گفته از انگیزه و توان بازیکنان پرسپولیس بعد از سه قهرمانی متوالی شگفت زده است. او همین تازگی ها هم در اظهارنظری قابل تامل مدعی شده: «هر روز از بازیکنان پرسپولیس کار یاد می گیرم.» گل محمدی که اجرای برخی آیتم های تمرینی را به دستیارانش محول می کند و زیاد سخت نمی گیرد، در آیتم های فان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار