اجرای «علی ضیا» سوژه فضای مجازی شد

برترینها پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۶
اصولا مسئولان سازمان صداوسیما حواسشان به رفتار مجریان و برنامه سازان در خارج از قاب تلویزیون نیز هست؟ آیا آبرو و اعتبار رسانه ملی باید توسط عده ای به همین راحتی به حراج گذاشته شود؟

روزنامه جوان: سالیانی است که در سازمان صداوسیما مجریانی به واسطه شهرت خود، زمام امور برنامه های پرمخاطب تلویزیون را در دست گرفته اند و از تهیه کنندگی تا قرارداد با اسپانسر و دعوت از مهمانان و تبلیغات و.. را خودشان مدیریت می کنند.
این مجریان بخاطر اجرای خوب و مردم پسندشان و اعتباری که از این باب کسب نموده اند توانستند مسئولان صداوسیما را مجاب کنند تا اصطلاحا همه کاره برنامه های تلویزیونی شوند و در کنار اجرای برنامه ا ی جذاب و پرمخاطب، برای سازمانی که این روز ها با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم می کند درآمدزایی خوبی نیز داشته باشند.
البته از همان ابتدای امر بسیاری از دلسوزان و منتقدان نسبت به عواقب این سیاست هشدار دادند، اما گویی گوش شنوایی نبود، و حالا متأسفانه کار به جایی رسیده که برخی از مجریان، به واسطه شهرتی که کسب کرده اند و همچنین پولی که برای صداوسیما به ارمغان می آورند چنان حاشیه امنی برای خود متصور هستند که دیگر کسی جرات ندارد به آن ها بگوید بالای چشمشان ابروست!
در همین چندوقت اخیر در فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی، بار ها اخبار جنجالی از حواشی مجریان مطرح تلویزیونی منتشر شده که دراین نوشتار قصد اشاره به تکت تک آن ها را نداریم، ولی بعنوان آخرین نمونه، در هفته ای که گذشت همایش کنکورى ها مختص دختران در همدان با اجراى على ضیا برگزار شد که مجلس گرم کنی این مجری مشهور در این همایش، توجه رسانه ها را سوی خود جلب کرده است.
علی ضیا در این همایش با بکار بردن الفاظ زننده آنهم پیش چشمان دختران کنکوری استان همدان اجرایی دور از شأن آنچه از مجری توانمند رسانه ملی انتظار است به نمایش گذاشت.
برخورد با مجری پرحاشیه؛ شاید وقتی ...