ساعت 24-مهرداد و میلاد 2 سارق حرفه ای خودروهای تهران بودند که در سی و دومین طرح رعد روز گذشته به دام پلیس تهران افتادند.رنگ لباس شان طوری است که از دور انگار توجه آدم را جلب می کند، سویی شرت زرشکی و سویی شرت مشکی که ستاره های سفید دارد. کلاه سویشرت را تا آنجایی که می شده جلو کشیده اند. از سرما روی پای خود بند نیستند.

میلاد و مهرداد را می گویم 23 و 21 ساله اند. با هم دوست هستند و شب گذشته دستگیر شده اند. میلاد که سویی شرت زرشکی بر تن دارد می گوید، یک اتاق از خانه مان را پاتوق کرده بودم با رفیق هایم دور هم جمع می شدیم نگو رفقا سرقت کرده بودند و پلیس رد آنها را زد و مرا گرفت.
می پرسم مگر نمی گویی در پاتوق ات دوست های صمیمی ات بودند پس چطور از سرقت آنها خبر نداشتی؟
سرش را بالا می آورد و می گوید خب دوست بودیم اما کارهایمان را به هم نمی گفتیم. دست هایش را که با دستبند به هم بسته شده می فشارد تا اندکی گرم شود. روی دست راستش یک گل تتو شده می پرسم تتو کرده ای؟ می گوید برای الان نیست سال 87، 88 بود که پیش از یکی از دوستام رفتم که بدنم را تتو کند. می پرسم تتو برای شما مشخصه و معروفیت خاصی می آورد؟ سربالا جواب می دهد و می گوید نه، الان همه تتو می کنند فوتبالیست ها و هنرمندان... مگر عیبی دارد؟
میلاد سابقه دار است. می گوید سابقه درگیری و نزاع دارد. سه بار هم زندان رفته. دو بار هر بار سه ماه و بار دیگر 6 ماه. اما می گوید سر به راه شده و در پمپ بنزین کار می کند. از شب دستگیری می گوید. به مهرداد گفتم داری می آیی تخم مرغ و نان بخر، قبل از اینکه مهرداد بیاید پلیس ریخته بود. مهرداد هم که آمد پلیس او را گرفت و گوشی موبایلش را جست وجو کرد. یکی از بچه ها به مهرداد اس ام اس داده بود که ماشین مزدا در بن بست نهم است. همین پیامک باعث شد که پلیس ما را دستگیر کند؛ انگار بچه ها این ماشین را دزدیده بودند و آنجا گذاشته بودند؛ ما خبر نداشتیم که آنها سرقت کردند اما پلیس ما دو نفر را هم گرفت.
مهرداد کم حرف است می پرسم تو هم سابقه داری؟ می گوید فقط یک سابقه. می پرسم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار