شیراز-ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: آن دسته از کارکنان دستگاه های اجرایی که مشاغل آنان از نظر ارایه خدمات به مردم ضروری محسوب می شود، در محل کار خود حضور دارند اما دوسوم کارکنان دولت تا ۱۵ فروردین ماه دور کاری می گیرند و حضور فیزیکی در محل کار نخواهند داشت.

عبدالرضا قاسم پور روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی بقیه کارکنان به صورت دور کاری،نوبت کاری یا شیفت بندی فعالیت خواهند کرد.
وی ادامه داد: مرخصی کارکنان مشمول این بخشنامه جزو مرخصی استحقاقی آنان محسوب نمی شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: دستگاه های اجرایی استان به گونه ای برنامه ریزی کنند که کارکنان کمترین رفت و آمد ممکن را در سطح شهرها و مناطق داشته باشند.
قاسم پور افزود: دستگاه های غیرعملیاتی استان می توانند از ظرفیت دوسوم از نیروهای خود تا پایان ۱۵ فروردین ماه به صورت دورکاری استفاده کنند.
بر اساس بخشنامه معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مدیران دستگاه ها می توانند برای ارائه خدمات ضروری دستگاه ها از ظرفیت یک سوم کارکنان استفاده کنند. این بخشنامه به جهت کاهش تردد و تجمع کارکنان دستگاه ها و برای پیشگیری از شیوع کرونا و البته ضرورت تداوم ارائه خدمات عمومی صادر شده است.
با شناسایی۲۳ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان فارس و افزایش مبتلایان به ۵۸۹ نفر ، روند افزایشی ابتلا به کرونا در این استان همچنان تداوم دارد.۲۲ نفر تاکنون در این استان به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار