مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برای ۲ نمایده ایران از روز شنبه آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا از روز شنبه برای ۲ نماینده فوتبال ایران آغاز می شود و تیم های استقلال و شهرخودرو ایران ، به ترتیب به مصاف تیم های الکویت کویت و الرفاع بحرین می روند. بازی هایی که قرار بود روز سه شنبه اول بهمن در تهران و مشهد برگزار شوند، اما با رای کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا و البته تایید کمیته اجرایی، حالا در زمین بی طرف انجام خواهد شد.
با توافقی که بین نمایندگان باشگاهی فوتبال ایران با دبیر کل AFC صورت گرفت، دو تیم ایرانی حاضر در این مرحله شنبه در دوبی از رقبای خود میزبانی می کنند و در صورت برتری در این بازی، برای انجام مسابقه بعدی خود در رقابت های پلی آف راهی قطر خواهند شد.
نخستین تجربه مربیگری فرهاد مجیدی در یک بازی رسمی در بازگشت مجدد به نیمکت استقلال، با یک بازی سرنوشت ساز همراه شده است. استقلال، لیگ نوزدهم را با هدایت آندره آ استراماچونی آغاز کرد و در میانه راه پس از اتفاقات عجیب و غریب، فرهاد مجیدی به جای مربی جوان ایتالیایی هدایت آبی پوشان را برعهده گرفت.
استقلال هفته گذشته را با مشکلات زیادی پشت سر گذاشت. بارش برف و نداشتن زمین تمرین، چند جلسه از تمرینات این تیم را مختل کرد و بی اطلاعی از برگزار شدن بازی مقابل الکویت، بحث آنالیز این تیم را نیز برای کادر فنی و بازیکنان دشوار کرده است. به هر حال روز شنبه تیمی از ایران مقابل الکویت قرار می گیرد که سابقه درخشانی در تاریخ رقابت های باشگاهی آسیا دارد.
مجیدی برای این بازی یک مشکل دیگر هم دارد. مصدومیت ۲ مدافع اصلی استقلال یعنی سیاوش یزدانی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار