تیم های فوتبال استقلال ایران و الکویت کویت در چارچوب مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا امروز (شنبه) به مصاف هم رفتند.

تیم های فوتبال استقلال و الکویت کویت در مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۷:۵۰ امروز (شنبه) به وقت ایران در ورزشگاه آل مکتوم دبی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با تک گل دقیقه ۲۷ شیخ دیاباته به سود نماینده کشورمان به پایان رسید.
ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، میلاد زکی پور، روزبه چشمی، علی کریمی، شیخ دیاباته، مهدی قائدی، وریا غفوری، شاهین طاهرخانی، مسعود ریگی، محمد دانشگر، آرش رضاوند
ترکیب الکویت: حمید القلاف، خالد القحطانی، حسین حاکم، فهد حمود، فهد الهاجری، سیسیکو، الخبیز، البریکی، بیسمارک، یوسف ناصر، علاء عباس
داور: محمد بن نصرالدین از مالزی
نیمه نخست
این دیدار در اختیار استقلال بود و شاگردان فرهاد مجیدی فشار زیادی به روی دروازه الکویت آوردند، اما هر بار با دفاع چند لایه الکویت مواجه می شدند و حملاتشان خنثی می شد. در این بین کویتی ها برنامه زیادی برای زمانی که توپ را از بازیکنان استقلال می گرفتند، نداشتند و تمرکزشان روی این تاکتیک بود که توپ را به علا عباس و بیسمارک برسانند تا شاید روی خلاقیت این دو بازیکن کاری کنند.
این روند تا دقیقه ۲۶ ادامه پیدا کرد تا این که دیاباته در میان مدافعان الکویت صاحب توپ شد و با استفاده از فیزیک بدنی و تکنیکش توانست مقابل دروازه الکویت با چرخشی زیبا، دروازه نماینده کویت را باز کند.
پس از این گل، الکویت کمی جلو کشید و حتی توانستند یک بار در دقیقه ۳۲ با استفاده از شوت خارج از محوطه جریمه دروازه استقلال را تهدید کند که در این صحنه سید حسین حسینی با شیرجه ای زیبا شوت را به کرنر فرستاد.
در ادامه استقلال هم شانس داشت که توسط دیاباته به گل دوم برسد، اما ضربه سر دیاباته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار