رئیس جمهوری آذربایجان امروز، دوشنبه بعید ندانست کشورش از جنگنده های اف-۱۶ ترکیه در صورت تعرض خارجی، در خاک جمهوری آذربایجان استفاده کند. او ادامه داد: همه می دانند آنها در زمین هستند آنها برای تمرین و آموزش به کشور ما رسیدند و بعد از وقوع جنگ در این جا ماندند. ترکیه برادر آنها را به عنوان کمک روحی ما داده است. با وجود آن اگر دشمن خارجی به ما حمله کند آن زمان می بینید اف-۱۶ ترکیه در آسمان ما خواهد بود.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس جمهوری آذربایجان امروز، دوشنبه بعید ندانست کشورش از جنگنده های اف-۱۶ ترکیه در صورت تعرض خارجی، در خاک جمهوری آذربایجان استفاده کند.
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، الهام علی اف، رئیس جمهوری آذربایجان خطاب به ملت کشورش گفت: خبرنگاران بسیار از من درباره این که جنگنده های اف-۱۶ ترکیه در خاک کشور ما چه می کنند؟ سوال می پرسند من نیز جواب داده ام نقشه های ماهواره ای تان را باز کنید. آیا نمی بینید؟ بفرمایید ببنید که آنها در آسمان هستند یا در زمین؟
او ادامه داد: همه می دانند آنها در زمین هستند آنها برای تمرین و آموزش به کشور ما رسیدند و بعد از وقوع جنگ در این جا ماندند. ترکیه برادر آنها را به عنوان کمک روحی ما داده است. با وجود آن اگر دشمن خارجی به ما حمله کند آن زمان می بینید اف-۱۶ ترکیه در آسمان ما خواهد بود.
ارمنستان ارتش جمهوری آذربایجان را به کمک گرفتن از جنگنده های ترکیه طی درگیری های مستمر در قره باغ متهم کرده است؛ اتهامی که باکو بارها آن را رد کرده است.
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار