رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «در کمین گل سرخ»

خبرگزاری آنا سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
در هشتمین مراسم پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «در کمین گل سرخ» رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار حوزه حماسه و مقاومت گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا ، در آستانه روز ارتش «هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» با موضوع گرامیداشت یاد و خاطره امیر سپهبد شهید علی صیادشیرازی و انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «در کمین گل سرخ» برگزار شد.
ایمان عطارزاده معاون هماهنگی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری در این مراسم گفت: ما در این دفتر با هدف تکریم خانواده های ایثار و شهادت کار می کنیم. تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب در کمین گل سرخ برای پاسداشت مقام جهاد و مقاومت صورت گرفته است.
وی یادآور شد: هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت را در حالی در کنار مزار شهید صیاد برگزار می کنیم که در آستانه بزرگداشت روز ارتش قرار داریم و برای ما این ایام بسیار ارزشمند است و باید یاد و خاطره شهدا را همیشه پاس بداریم و قدردان آن ها باشیم.
معاون هماهنگی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب به منظور پاسداشت کتاب در کمین گل سرخ تقریظی نوشتند که بسیار ارزشمند است و این کتاب روایتگر ایثارگری های شهید امیرعلی صیادشیرازی است و به خوبی توانسته مجاهدت های این شهید را به تصویر بکشد.
امیر سرتیپ آراسته هم رزم شهید صیاد شیرازی در این مراسم گفت: شهید صیادشیرازی در هر مکان و زمانی دعای سلامتی امام زمان (ع) را قرائت می کرد و ایشان رضایت امام زمان (عج) را در اطاعت رهبری می دانست و همان قدر که به عبادت ارزش و بها می داد، برای جنگیدن در راه اسلام نیز لحظه ای درنگ نمی کرد.
در این مراسم، مستندی که درباره نویسنده کتاب در کمین گل سر خ ساخته شده بود به نمایش گذاشته شد. در این مستند به نویسندگی کتاب در کمین گل سرخ توسط محسن ...