رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: دفتر رئیس جمهوری حامل اراده رئیس جمهور است و آنچه انجام می دهد، با اطلاع کامل ایشان است، بنده هم به عنوان مسئول دفتر رئیس جمهور، به نمایندگی از ایشان، برای ابلاغ آرا و نظرات و پیگیری دستورات شان، روزانه تماس ها و مکاتبات متعددی با اعضای دولت، دستگاه های اجرایی و حتی مسئولان و دستگاه های خارج از دولت دارم.

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا ، «محمود واعظی»، رئیس دفتر رئیس جمهور، در گفتگو با روزنامه ایران گفت: از ابتدای تشکیل دولت تدبیر و امید، انسجام و همگرایی همه اجزا و عناصر دولت مورد تأکید شخص رئیس جمهوری بوده و این رویکرد در شرایط فعلی حتی جدی تر از گذشته دنبال می شود. آنچه در ماه های گذشته و در جریان مدیریت بحران کرونا در کشور اتفاق افتاد - که نظام حکمرانی کشور خوشبختانه توانست عملکرد قابل قبولی را به ثبت برساند- در اصل نتیجه همین انسجام حداکثری و همگرایی به وجود آمده در درون دولت و همچنین میان دولت و سایر ارکان حاکمیت بود. این انسجام نتایج ملموسی داشته و روشن است که گمانه زنی ها و خبرسازی هایی که خلاف آن را القا می کنند، نمی توانند محلی از اعراب داشته باشند.
دولت دکتر روحانی همزمان که سرگرم مواجهه با ویروس کرونا و تحریم است، باید بخشی از تمرکز خود را نیز صرف شایعات و تخریب هایی کند که کارآمدی و انسجام داخلی آن را هدف گرفته اند. در این میان با برجسته نمایی نقش رئیس دفتر رئیس جمهوری ریشه برخی آنچه اختلاف نظرها در کابینه خوانده می شود هم به محمود واعظی نسبت داده می شود. این هجمه ها در شرایطی که بازار هم دچار تکانه هایی شده، نگرانی هایی را برای مردم ایجاد کرده است. در این باره با محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت وگو کرده ایم که در ادامه می خوانید.
آقای دکتر! این روزها کشور شرایط ویژه ای را می گذراند؛ در بحبوحه نبرد همزمان با تحریم و کرونا که هر کدام شان برای از نفس انداختن یک کشور کافی است، چرا هر از چندی، اخبار برخی اختلاف نظرها در درون دولت به گوش می رسد؟
در این حوزه لازم است بین واقعیت ها و آنچه در ...

عناوین مهم خبری