گلستان| امسال ۱۵ هزار حافظ قرآن در کشور تربیت می شود

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۶
رئیس سازمان دارالقرآن کریم کشور گفت: امسال با استفاده از ظرفیت قرآنی ۱۵ هزار نفر حافظ چهار جزء قرآن کریم در سراسر کشور تربیت می شوند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس ، مهدی قره شیخ لو شامگاه چهارشنبه در چهارمین همایش قرآنیان با عنوان یادبود شهدای خدمت در سیل گلستان در مصلی امام جعفر صادق(ع) گنبدکاووس اظهار داشت: برنامه های جلسات قرآنی در یک هزار پایگاه قرآنی شهر و روستای کشور در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
وی افزود: فعالیت جدیدی که در گذشته در کشور سابقه داشته و باید به آن توجه ویژه شود، راه اندازی کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم است. این کرسی ها به ابتکار استان گلستان فعال شده است.
رئیس سازمان دارالقرآن کریم کشور بیان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به جامعه قرآنی در روز آخر ماه شعبان مبنی بر برگزاری کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم، امسال این کرسی ها در 400 مسجد منتخب تهران راه اندازی می شود.
تلاوت جزء هفدهم قرآن با صدای «سبزعلی و منشاوی»
اعطای 6 کمک هزینه خرید خودرو به برگزیدگان طرح قرآنی 1452
اصفهان| سیری در نمایشگاه قرآن و عترت؛ ضیافت و جای خالی معنویت
وی ادامه داد: در کشور حدود 10 هزار تشکل قرآنی فعالیت دارد و بخشی از این تشکل ها در قالب خانه های قرآنی شهری و روستایی و بخشی هم به عنوان موسسات قرآنی فعالیت دارند.
قره شیخ لو گفت: در همه استان های دارای تقریب مانند سیستان و بلوچستان، گلستان، کردستان و دیگر استان ها تعدادی موسسات و خانه های قرآنی اهل سنت فعالیت دارند.
رئیس سازمان دارالقرآن کریم کشور خاطرنشان کرد: امسال با استفاده از ظرفیت قرآنی 15 هزار حافظ قرآن چهار جزء قرآن تربیت می شوند.
نشر معارف قرآنی مهم ترین رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس هم در این مراسم گفت: نشر ...

سرخط اخبار