هافبک عراقی پرسپولیس گفت: مطمئن هستم به زودی علیپور گلزنی هایش را آغاز خواهد کرد. خیلی دوست دارم علی در شهرآورد گلزنی کند.

بشار رسن معتقد است تقابل با استقلال از هر لحاظ با سایر دیدار ها فرق می کند و شهرآورد یک بازی ویژه است. گفت وگوی ما با شماره ۵ سرخپوشان را در ادامه می خوانید...
بشار بازی با صنعت نفت چطور بود؟
دیدار خوبی بود. خوشحالم توانستیم در یک بازی دشوار سه امتیاز مهم این دیدار را کسب کنیم تا وضعیت مان در جدول بهتر شود. واقعیت این است که صنعت نفت تیم باکیفیتی بود و ما پیش بینی یک دیدار سخت را می کردیم که همین طور هم شد. به نظرم در این بازی نسبت به دیدار های قبلی بهتر بودیم. ضمن اینکه باید از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند تشکر کنم که از ما حمایت کردند.
ولی در این بازی موقعیت های زیادی را هدر دادید.
خب از این مسائل در فوتبال پیش می آید. بعضی اوقات توپ ها وارد دروازه نمی شود، ولی امیدوارم این موضوع در بازی های آینده حل شود و موقعیت های مان تبدیل به گل شود.
هواداران هم انتقاد زیادی از علیپور کردند.
علی یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر است و سابقه آقای گلی در پرسپولیس را دارد. مطمئن هستم به زودی علیپور گلزنی هایش را آغاز خواهد کرد. خیلی دوست دارم علی در شهرآورد گلزنی کند.
فکر می کنی پرسپولیس با کالدرون می تواند موفقیت های گذشته را تکرار کند؟
کالدرون مربی بسیار باشخصیت و بادانشی است. رزومه قوی دارد و در تیم های مطرحی کار کرده است. قطعاً پرسپولیس یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر است و ما با کالدرون به اهداف بزرگ تری مثل قهرمانی در آسیا فکر می کنیم.
چه شد در بین دو نیمه بازی با صنعت نفت تعویض شدی؟
خب این نظر کادر فنی بود که تعویض شوم. پرسپولیس بازیکنان بسیار خوبی دارد و فیکس بودن در این تیم بسیار سخت است. به نظرم موفقیت و نتیجه گیری تیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار