تخلف متخلفان را رسانه ای می کنیم/ اتحادیه ها و اتاق های اصناف، خط مقدم نظارت بر بازار باشند

ایلنا یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷

وزیر صمت گفت: اتحادیه ها و اتاق های اصناف، خط مقدم نظارت بر بازار قرار دارند و برخورد با متخلفان در حوزه بازار باید رسانه ای شود تا مردم این اقدامات را لمس و احساس کنند.
به گزارش ایلنا، رضا رحمانی در گردهمایی معاونین بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استانهای کشور در سالن مروارید سازمان توسعه تجارت ایران، بیان کرد: در یک جنگ اقتصادی قرار داریم که با جنگ روانی و رسانه ای دشمنان در هم آمیخته و وزارت صمت در خط مقدم جبهه این جنگ قرار دارد.
او با بیان اینکه علاوه بر صنعتگران، دو حوزه بازرگانی داخلی و سازمان حمایت از یک سو و معاونت امور صنایع از سوی دیگر، پیشانی وزارت صمت در خط مقدم این جنگ هستند، تصریح کرد: نقش ما در این جنگ مانند نقش رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس است و باید همان از خودگذشتگی ها را از خود نشان دهیم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه نقشه دشمن برای به تعطیلی کشاندن کارخانجات و فلج شدن تولید کشورمان با شکست مواجه شد، گفت: همین دیروز در سفری که به همدان داشتیم، استاندار این استان اعلام کرد که حتی یک واحد تولیدی در این استان پس از اعمال تحریم ها تعطیل نشده است.
رحمانی با بیان اینکه امسال ۷ راهبرد و ۳۵ برنامه را در دستور کار داریم، اضافه کرد: سال گذشته حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال را بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری در دستور کار قرار دادیم و امسال با تداوم آن برنامه، برنامه های دیگری مانند فعال سازی ظرفیت های راکد تولید، توسعه واحدهای تولیدی دارای پتانسیل و نهضت ساخت داخل را داریم اجرا می کنیم.
او در ادامه با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی های ساخت داخل و رونق تولید، بیان کرد: این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار