الو شهرکتاب برای در خانه ماندن و خرید تلفنی کتاب و محصولات فرهنگی راه اندازی شد.

به گزارش خبرآنلاین ، روابط عمومی شهرکتاب مرکزی اعلام کرد، برای پاسخگویی به نیازهای مردم و خانواده ها، شهرکتاب مرکزی سرویس جدیدی را به نام « الو شهرکتاب» برای در خانه ماندن و خرید تلفنی کتاب و محصولات فرهنگی راه اندازی کرده است.
علاقمندان به حوزه فرهنگ و هنر و ادبیات می توانند کلیه کتاب ها و محصولات فرهنگی موجود در شهرکتاب مرکزی را از طریق سایت http://bookcitycentral.ir مشاهده و بررسی کنند و سپس آنچه مورد نظر دارند را تلفنی سفارش دهند.
الوشهرکتاب مرکزی کتاب و محصولات فرهنگی را با عناوین در خانه بخوانیم، در خانه ببینیم و بشنویم، در خانه بازی کنیم، در خانه با بچه ها، در خانه زیبایی بنشانیم و در خانه بیافرینیم، طبقه بندی کرده است.
شهرکتاب تمام تلاش خود را کرده است تا مردم در خانه بمانند و علاقمندان به کتاب و هنرهای سنتی و صنایع دستی و موسیقی و فیلم و بازی و سرگرمی، بتوانند طی چند ساعت کتاب ها و کالاهای مورد نیاز خود را در خانه تحویل بگیرند.
همچنین « الو شهرکتاب» خدمات گسترده و بازی های گوناگون و کتاب های متنوعی را نیز برای کودکان و نوجوانان ارایه می کند و هر روز از ساعت ۱۱ تا ۲۰ با شماره ۸۸۴۰۸۲۸۸ آماده پاسخگویی به علاقمندان به کتاب و محصولات فرهنگی است.
/6262

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار