توییتر پر شده از تبلیغات انتخاباتی برای ریاست جمهوری آمریکا و دو طرف در حال تشویق مردم آمریکا به شرکت در انتخابات هستند.

به گزارش ، کمتر از یک هفته به آغاز رسمی انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا زمان باقی است و رای گیری پستی و زودتر از موعد نیز مدتی است که در ایالات مختلف شروع شده است. در این شرایط، فضای مجازی و به خصوص توییتر پر شده از تبلیغات انتخاباتی و دو طرف در حال تشویق مردم آمریکا به شرکت در انتخابات هستند.
شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که دقیقا در خود آمریکا چه خبر است و انتخابات به چه سمت و سویی پیش می رود؟ توییترِ کاربران آمریکایی بهترین وسیله برای پاسخ به این پرسش است. در این گزارش سعی داریم مروری بر مهم ترین حوادث و جریانات انتخاباتی آمریکا از منظر توییت های این چند روز بپردازیم.
هم اکنون دو هشتگ توسط طرفداران بایدن و ترامپ در حال انتشار و ترند شدن است. تگ #Trumpislosing توسط مخالفان رئیس جمهور آمریکا بولد شده است. این تگ به خصوص بعد از مصاحبه تند ترامپ با برنامه ۶۰ دقیقه و حرکت غافلگیرانه اش مبنی بر ترک برنامه به علت سوالات چالشی مجری بسیار به کار رفت.
در مقابل، طرفداران ترامپ روی تگ #BidenCrimeFamily تمرکز زیادی کرده اند. این تگ، بعد از اتهامات ترامپ به خانواده بایدن مبنی بر گرفتن پول و رشوه از سران کشور های دیگر به خصوص چین ترند شد و همچنان نیز توسط طرفداران ترامپ به کار می رود.
آنچه ترامپ بیش از هر چیز روی آن تمرکز کرده و به عنوان نقطه ضعف برنامه های بایدن مطرح می کند، نظام مالیاتی نسبتا سنگین او است. ترامپ معتقد است دولتش در طول ۴ سال توانسته مالیات طبقه متوسط را کم کند و بایدن قصد دارد مجددا این مالیات را زیاد کند. ترامپ و برخی رسانه های طرفدارش همچنین تاکید بسیاری روی درآمد نفتی بالای او و دولتش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار